Jak podczas codziennego użytkowania poradzi sobie nowy Samsung Galaxy A33 5G

Użytkowanie telefonu to jedna z codziennych czynności. Smartfony mamy zawsze pod ręką, ponieważ okazują się niezwykle użyteczne podczas wykonywania naszych typowych obowiązków. Potrzebujemy z kimś się skontaktować? Dzwonimy! Nie znamy przepisu na ciasto? Zaglądamy do przeglądarki na naszym urządzeniu! Postaramy się więc odpowiedzieć na pytanie, czy Samsung Galaxy A33 5G, czyli telefon z poczwórnym aparatem, będzie doskonałym kompanem w przypadku jego codziennego użytkowania! 

Telefon Samsung Galaxy A33 5G – jakie są jego główne zalety?

Jeżeli zastanawiasz się, czy Samsung Galaxy A33 5G to dobry kandydat na nowy smartfon, to jest duża szansa, iż słyszałeś bądź słyszałaś o jego głównych zaletach. Najwięcej użytkowników podkreśla, że jest to telefon z poczwórnym aparatem, który umożliwia robienie zdjęć wysokiej jakości. Szczegóły są widoczne, a kolory po prostu zachwycają. Nie ma co się dziwić, że to jedna z chętniej wskazywanych zalet, skoro w dzisiejszych czasach znacząco ograniczyliśmy korzystanie z klasycznych aparatów fotograficznych na rzecz tego, co mają nam do zaoferowania telefony. 

Należy wspomnieć też o tym, że w przypadku mobilnej sieci nowej generacji mamy tutaj do czynienia z mocą 5G. Przesyłaj i pobieraj pliki z szybkością. Poznaj płynne przejścia w grze oraz możliwość streamingu wysokiej jakości. Jeżeli chodzi natomiast o procesor, to zastosowano tutaj ośmiordzeniowy wariant 5 nm. Jednocześnie RAM Plus rozpozna Twoje wzorce użytkowania. To wszystko sprawia, że telefon działa płynnie i bezproblemowo. 

Jeżeli masz wrażenie, że oferowana pojemność urządzenia jest zbyt mała, w dowolnej chwili możesz rozbudować pamięć przy pomocy karty microSD. Może być to nawet 1TB danych, co pozwoli na gromadzenie na telefonie zarówno zdjęć, jak i filmów. 

Kiedy warto posiadać smartfon z mocną baterią?

Może się wydawać, że smartfon z mocną baterią nie jest czymś szczególnym. Tak mówią jednak najczęściej osoby, które posiadają już urządzenia pozwalające na rzadsze ładowanie. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której to telefon musi być podpinany pod ładowarkę nawet kilka razy dziennie. Wydaje się to bardzo uciążliwe. 

Tymczasem model od marki Samsung może wytrzymać wiele godzin bez konieczności jego ładowania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problem z dostępem do prądu (na przykład często przebywają poza domem) bądź też po prostu bardzo intensywnie użytkują telefon na przykład podczas grania.

Nie martw się zalaniem – oto wodoodporny smartfon

Wodoodporny smartfon kiedyś był tylko marzeniem. Dzisiaj jest to coś, co szczególnie doceniamy, a zwłaszcza że nie brakuje nam okazji do zalania posiadanego sprzętu elektronicznego. Należy jednak podkreślić, że mamy tutaj styczność nie tylko ze spełnianiem wymogów normy IP67 w zakresie wodo- i pyłoodporności (oznacza to  zanurzenie w słodkiej wodzie na głębokości nawet 1 metra i to przez 30 minut), ale zastosowano tutaj również szkło Gorilla Glass 5. To właśnie dzięki niemu telefon jest chroniony przed zarysowaniem.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here