6 zalet pożyczek internetowych

Jednym z dobrodziejstw postępu technicznego jest pieniądz elektroniczny – możliwość posiadania większej ilości pieniędzy niż gotówki, a także obsługa bezgotówkowa w najróżniejszych formach. Choćby płacenie kartą w sklepach czy przelewem za rzeczy kupione w Internecie – to wielkie ułatwienia i udogodnienia, które dla naszych dziadków były fikcją naukową, a dla nas są nieodłącznym elementem codzienności. Jednak przez Internet można pieniądze nie tylko wydawać – można je również pożyczać. Serwisy takie jak na przykład Matchbanker umożliwiają znalezienie najkorzystniejszej oferty kredytowej w Internecie. Ale dlaczego w ogóle opłaca się pożyczać przez Internet?

  1. Pieniądze natychmiast pojawią się na koncie. No dobra, nie zawsze natychmiast – czasem trzeba będzie poczekać kwadrans czy dwa, aż bank przetworzy przelew, jednakowoż czas oczekiwania na pieniądze jest minimalny. Od momentu wypełnienia wniosku i weryfikacji do realnego posiadania pieniędzy nie mijają dni czy tygodnie – już tego samego dnia możesz pożyczone pieniądze wydać i cieszyć się nowym nabytkiem!
  2. Proste wnioski i proste zasady. Mówiąc o oszczędności czasu nie można zapomnieć o tym, że samo wypełnienie wniosku o pożyczkę przez Internet zajmuje mniej czasu niż wycieczka do banku czy firmy pożyczkowej i przekopywanie się przez tony papierów. Nikt też nie wciska nam niepotrzebnych dodatków – wręcz przeciwnie! Istnieją specjalne strony do porównywania ofert, które ułatwiają znalezienie najtańszej, najodpowiedniejszej pożyczki.
  3. Nie musisz wychodzić z domu. To proste, ale warto o tym wspomnieć: o ile tylko masz połączenie z Internetem (a skoro to czytasz, to znaczy, że masz takowe) możesz nie wstając z kanapy pożyczyć pieniądze na co tylko chcesz. Najpewniej wydasz je przez Internet, więc teraz pomyśl jak uciążliwe byłoby pójście do firmy pożyczkowej, a jeśli dostałbyś gotówkę – również do banku, by wpłacić ją na konto. Popatrz, ile czasu zaoszczędzisz!
  4. Nie musisz przejmować się zdolnością kredytową, jeśli nie chcesz. Z łatwością znajdziesz oferty firm, które na krótki termin pożyczą ci pieniądze na korzystnych warunkach nawet jeśli nie masz zdolności kredytowej i mogłoby ci być trudno pożyczyć pieniądze w banku. Dostępność różnych ofert to niewątpliwa zaleta, jednak przyda się pomoc, aby je wszystkie porównać – sprawdź jak zrobić to szybko i sprawnie!
  5. Żadnych opłat. Dzięki dużej automatyzacji systemów pożyczkowych ich obsługa nie jest kosztowna dla firmy, która w zamian może zaoferować swoim klientom niespodziewanie korzystne warunki. Brak opłat, niskie oprocentowanie czy nawet brak odsetek w przypadku spłaty długu w krótkim terminie to tylko niektóre z elementów ofert firm pożyczkowych nastawionych na klienta.
  6. Nikt nie namawia na „korzystne dodatki”. Kiedy udasz się do firmy, spotykasz się z jej przedstawicielem, a on na pewnie będzie chciał sprzedać ci więcej usług czy produktów, niż zamierzałeś kupić. Po co ci taki fałszywy pomocnik? Algorytm komputerowy jedynie zapyta czego chcesz i postara się znaleźć najlepszą ofertę. To proste.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here