Cztery pomysły na dom parterowy

Domy parterowe cieszą się niezmiennie dużą popularnością, zwłaszcza wśród Inwestorów, którzy dysponują większymi działkami. Domy te mają wiele zalet, jedną z nich jest brak schodów, co doceniają głównie rodziny z dziećmi i seniorzy. Wszystkie pomieszczenia parterówek zlokalizowane są na jednym poziomie, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich układów funkcjonalnych ich strefy użytkowe można wyraźnie zdefiniować, tak by możliwe było swobodne korzystania z każdej z nich. Strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią jest wspólną przestrzenią integrującą mieszkańców i miejscem spotkań z przyjaciółmi. Taras powiększa przestrzeń wypoczynkową i płynnie komunikuje wnętrze z ogrodem. Strefa nocna z sypialniami, łazienką, opcjonalnie garderobą jest prywatnym azylem mieszkańców, który pozwala na odpoczynek, naukę i spokojny sen. Pomieszczenia gospodarcze takie jak spiżarnia, czy pralnia uzupełniają układ funkcjonalny domu, sytuowane są w miejscach mało łatwo dostępnych i podnoszą wygodę użytkowania domu.

Poszukiwania takich funkcjonalnych i efektownych parterówek warto skierować do Pracowni ARCHON+, w której ofercie dostępne są projekty domów parterowych w rozmaitych wariantach. Wielbiciele parterówek, którzy marzą o wygodnym domu dopasowanym do potrzeb rodziny, znajdą tu dla siebie wiele interesujących propozycji.  Architekci dokładają starań, aby kolekcja była różnorodna, a projekty spełniały różne oczekiwania użytkowników i wymogi MPZP/WZ. Pięknie prezentują się ich niskie, pomysłowo wykończone bryły, które harmonijnie wtapiają się w krajobraz, a ich odpowiednio przemyślane wnętrza oferują komfort i wiele możliwości aranżacyjnych.

dom

Już teraz prezentujemy cztery pomysły na funkcjonalny i piękny dom parterowy.

  • Dom w renklodach 15 (G2) to wygodny dom parterowy z czterospadowym dachem i dwustanowiskowym garażem. Zachwyca on bryłą z nowoczesnymi przeszkleniami i atrakcyjną elewacją, a także niezwykle praktycznym układem funkcjonalnym wnętrza. Strefa dzienna z salonem i jadalnią to reprezentacyjna, słoneczna przestrzeń, w części nocnej mieszczą się trzy sypialnie. Dużym atutem domu jest atrakcyjny taras, częściowo osłonięty podcieniem, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na kącik kawowy w bezpośredniej bliskości ogrodu. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 121 m2.

Dom w renklodach

  • Dom w kosaćcach 2 (N) to projekt małej parterówki w stylu nowoczesnej stodoły. Jest to ekonomiczny dom bez garażu o minimalistycznej bryle z dachem dwuspadowym bez okapów. To propozycja z kolekcji: projekty domów tanich w budowie, który umożliwia ekonomiczną realizację. Dom zachwyca funkcjonalnością wnętrza i efektownym otwarciem zarówno strefy dziennej, jak i prywatnej na taras i ogród. Przemyślany układ funkcjonalny wnętrza oferuje wygodną przestrzeń dla kilkuosobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 89 m2.
  • Dom w cieszyniankach to projekt nowoczesnego domu o prostej bryle z dużymi przeszkleniami, z czterospadowym dachem i jednostanowiskowym garażem. Przestronne wnętrze strefy dziennej z przytulnym kominkiem połączone jest z narożnym, usytuowanym w podcieniu, tarasem i z ogrodem. Wygodny układ pomieszczeń oferuje także strefa prywatna. Ten efektowny, niewielki dom parterowy przypadnie do gustu wielu Inwestorom. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 118 m2.

Dom w cieszyniankach

  • Dom w lulo to nowoczesny, mały dom parterowy z dachem dwuspadowym, bez garażu. Jest tanim w budowie uroczym budynkiem, który zachwyca pięknie przeszkloną elewacją ogrodową. Duży taras dostępny jest ze strefy dziennej oraz z części prywatnej, które wyróżniają się przemyślanym i praktycznym układem pomieszczeń. Projekt spełni oczekiwania Inwestorów, zainteresowanych także możliwością ekonomicznej realizacji inwestycji. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 96 m2.

Zaprezentowane projekty współtworzą kolekcję projektów domów parterowych ARCHON+. Można je obejrzeć na stronie Pracowni, a także porównać inne dostępne warianty i optymalnie dopasować dom do swoich potrzeb. Zapraszamy na www.archon.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here