Jak ustawić blokowy kontener sanitarny?

0
500

Kontenery sanitarne znajdują szerokie zastosowanie na terenach przemysłowych, w parkach rekreacyjnych, na imprezach publicznych i w miejscach katastrof. Mogą to być zarówno małe kabiny toaletowe, jak i kompletne sanitariaty i prysznice.

Czym są kontenery sanitarne?

Dlaczego w ostatnich latach preferowane są metalowe baraki wyposażone w urządzenia sanitarne, a nie stałe konstrukcje? Znacznie taniej jest kupić kontener sanitarny niż budować stacjonarną toaletę lub kabinę prysznicową.

Produkcja konstrukcji modułowej, nawet według indywidualnego rysunku, trwa nie dłużej niż kilka tygodni. Dodatkowo taki blok kontenerowy będzie wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne i natychmiast po zainstalowaniu będzie gotowy do użytku. Dzięki mobilności budynków modułowych można je łatwo przetransportować do nowej lokalizacji.

Każdy projekt i wyposażenie kabiny sanitarnej jest do dyspozycji klienta – każdy projekt jest dopasowywany indywidualnie.

Kontenery sanitarne G-CON

Podstawę kontenera blokowego do urządzeń sanitarnych stanowi rama z rur profilowanych wykonanych z kształtowników stalowych i kształtowników stalowych. Ściany wykonane są z blach profilowanych, malowanych od zewnątrz na dowolny kolor na życzenie klienta. Wnętrze wykończone jest nowoczesnymi i praktycznymi materiałami – najczęściej sidingiem z tworzywa sztucznego. Przestrzeń wewnętrzną można podzielić dzieląc pomieszczenie na kilka stref, również z wykorzystaniem tworzywa sztucznego. Wszystkie wykończenia wewnętrzne oparte są na materiałach odpornych na wilgoć i agresywne środowisko. Również kontenery bloków sanitarnych producenta są dodatkowo impregnowane foliami PCV. Aby zapewnić komfortową eksploatację konstrukcji w warunkach niskich temperatur i niekorzystnych warunków atmosferycznych, kontener musi być zaizolowany wysokiej jakości materiałami termoizolacyjnymi.

Już na etapie projektu system komunikacji i wentylacji jest dokładnie przemyślany i odzwierciedlony na odpowiednich rysunkach. Jeśli chodzi o wyposażenie sanitarne, to może być ono absolutnie dowolne, w zależności od potrzeb klienta i przeznaczenia kontenera bloku sanitarnego: mogą to być kabiny WC, umywalki, brodziki. Budynki modułowe są nawet wykorzystywane do budowy saun i saun. Jedną z głównych zalet tego typu konstrukcji jest możliwość wyposażenia kontenera blokowego w dowolny sposób i otrzymania w pełni gotowego projektu, który może być natychmiast wykorzystany. Ponieważ do produkcji używane są niezawodne materiały, a sama konstrukcja jest bardzo mocna i stabilna, konstrukcja jest trwała i nie traci swoich cech jakościowych i wyglądu przez kilkadziesiąt lat. A przy tym, w przeciwieństwie do stołecznych budynków, takie chaty są bardzo tanie.

Więcej informacji na stronie internetowej – producent kontenerów g-con.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here