Gdzie szukać pożyczki dla osób zadłużonych

W Internecie jest wiele rankingów pożyczek bez bik. Jednak gdzie znaleźć ten najlepszy, bo przecież każda firma pozabankowa nie daje pieniędzy osobom zadłużonym? Prawdą jest fakt, że kto posiada negatywny wpis w bazach będzie miał problemy przy pozytywnej akceptacji wniosku. Banki na wstępie odrzuca takiego klienta zaś firmy pożyczkowe mogą pożyczyć pieniądze osobie w bazach dłużników. Dlaczego tak się dzieje i gdzie szukać taki ofert?

Pozabankowe instytucja a banki – różnice

Banki jako pierwsze wprowadziły element pożyczania pieniędzy. Następnie powstały instytucje pozabankowe, gdzie również klienci mogą znaleźć dodatkowe finansowanie. Co różni te dwa podmioty?

● Okres pożyczki – w bankach minimum to miesiąc, zaś u firm pozabankowych to nawet 5 dni.
● Pierwsza Darmowa – taka oferta występuje u praktycznie każdej firmy pozabankowej Dotyczy ona pierwszej pożyczki dla nowych klientów.
● Brak formalności – przy kredycie bankowym musimy wypełniać wiele dokumentów. Jeśli staramy się o pożyczkę online to unikniemy tego.
● Nawet dla zadłużonych – instytucje pozabankowe mogą zaakceptować klienta zadłużonego. Banki w takie sytuacji odmawiają udzielenia pożyczki.

Instytucje pozabankowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób zadłużonych, ponieważ nawet ze złą historią kredytową możemy dostać gotówkę na dowolny cel. Firm jest tak dużo, że każdy znajdzie indywidualną ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

A może pożyczka prywatna?

Kiedy jesteśmy bardzo zadłużeni możemy skorzystać z pożyczki prywatnej https://pozyczka4you.pl/pozyczki-prywatne-dla-zadluzonych/, w której nie będą sprawdzane nasze wcześniejsze zobowiązania. Nawet jeśli mamy wpis w bazach BIK, KRD czy ERIF. Pożyczki od prywatnych inwestorów nie wymagają od nas nieskazitelnej historii kredytowej. W tej formie finansowania ważne jest jakie aktualnie mamy zarobki. Każda oferta jest tworzona na podstawie wymagań klienta. Prywatne osoby z pewności dostosują się do oczekiwań i obie strony będą zadowolone. Warto jednak pamiętać, że pożyczki prywatne są nieco droższe od standardowych ofert i raczej nie znajdziemy w nich darmowych pierwszych pożyczek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here