Atrakcyjny leasing - zapytaj u dealera!

Nowy rok już za nami, a wraz z nim nowe przepisy dotyczące leasingu. Nie jest tajemnicą, że na zmianach stracą najbardziej właściciele małych i średnich firm, ponieważ to oni są największa grupą leasingobiorców. Mimo modyfikacji prawnych nie ma wątpliwości, że leasing pozostanie jedną z najkorzystniejszych form finansowania.

Gwoli ścisłości nowe przepisy przewidują, że maksymalnie 75% wydatków eksploatacyjnych może być wliczone w koszty – pomimo zmian to nadal spory odsetek. Gdzie zatem szukać atrakcyjnego leasingu? Jeśli jesteśmy zainteresowani modelem konkretnej marki, możemy sprawdzić, czy dany producent posiada w swej ofercie również finansowanie. Tego typu usługi oferuje m.in. Dacia oraz RCI Banque – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing.

Leasing dla przedsiębiorców cechuje się bardzo atrakcyjnymi i elastycznymi warunkami. Przede wszystkim opłata wstępna wynosi 0%, okres jego trwania wynosi od 24 do 60 miesięcy, a całość podzielona jest na równe, miesięczne raty.

W czasach biurokracji i nadmiernej papierologii, oferta Dacii i RCI Banque jest zbawieniem dla wszystkich ceniących sobie czas i prostotę. Wielką zaletą przedstawianego leasingu jest właśnie minimum zabezpieczeń oraz minimum formalności. Całkowita procedura uzyskania wsparcia finansowego jest bardzo krótka – zazwyczaj wystarczy maksymalnie jedna godzina na dopięcie wszelkich procedur. Ponadto są one załatwione na miejscu, a koszty związane z rejestracją pojazdu ponosi leasingodawca, czyli RCI Dacia.

Decydując się na leasing, klient ma również możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych jakimi są:

  • ubezpieczenie „Bezpieczny Leasing”, które obejmuje ochroną na wypadek śmierci, trwałej niezdolności do pracy oraz hospitalizacji;
  • ubezpieczenie GAP pokrywające różnicę pomiędzy początkową wartością samochodu, a wysokością odszkodowania po szkodzie całkowitej.

Jeśli w obrębie naszych zainteresowań znajdują się modele marki Dacia i potrzebujemy wsparcia finansowego, to oferta Dacii Finansowanie może okazać się strzałem w „dziesiątkę”!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here