Zaopatrzenie gastronomii

0
695

W Pi-nuts jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi dziedzinami gastronomii. Kierujemy swoje usługi do: cukierni, piekarni, lodziarni i niezależnych kucharzy oraz specjalistów. Działamy na rynku od kilku lat pod nadzorem Pawła Petrykowskiego –  zdobywcę tytułu Mistrza Polski w Lodziarskich Mistrzostwach Polski.

Oferujemy szeroki asortyment produktów

Jednymi z podstawowych nieprzetworzonych pozycji są orzechy, bakalie i ziarna. Idealny dodatek do wyrobów cukierniczych czy piekarniczych, a przede wszystkim pysznych lodów bakaliowych do których bazę możecie państwo znaleźć u nas na stronie. Wspominając o orzechach trudno nie powiedzieć ich przetworach. W naszej ofercie znajdą Państwo pasty i masła orzechowe wykonanych z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy jednym z dystrybutorów przetworów waniliowych szeroko wykorzystywanych w tradycji cukierniczej i piekarniczej. Zaliczamy do nich ziarenka wanilii, laski i pasty czy ekstrakty. Zwieńczając całość informujemy, że dostępne są u nas kawy marki Ciao Bella i Golden Grain. Naszą szeroką ofertę kierujemy także do odbiorcy detalicznego przez firmowy sklep wegetariański.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jednym z naszych atutów jest posiadanie bogatej oferty sprzedażowej ukierunkowanej na potrzeby każdego przedsiębiorstwa realizującego się w tematyce cukiernictwa i piekarnictwa. Wspieramy rozwój działalności rzemieślniczych lodziarni, po to, aby każda osoba pragnąca prowadzić swoją mogła tworzyć niepowtarzalne smaki dla swoich klientów.

Realizując zlecenia staramy się na bieżąco informować klienta o zmianach dotyczących zamówienia lub wysyłki. Poza kompleksowym wariantem informacyjnym ważna jest dla nas szybka realizacja zamówień, a także zabezpieczanie ich w odpowiedni sposób tak, aby dotarły do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

Elementem o którym warto wspomnieć jest ciągłe merytoryczne wsparcie w produkcji. Szybkość dostawy i realizacja zamówienia to jedno. Zależy nam, aby wyroby naszych kontrahentów były jak najlepsze. Dlatego chcemy dzielić się z nimi własną wiedzą w kwestiach, które mogą być dla nich problematyczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zachęcamy równiez do lektury artykułu: https://dlafirm.eu/wiadomosci/pokaz/225,pi-nuts-zaopatrzenie-gastronomii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here