używany Iphone

Prowadząc działalność gospodarczą, często zależy nam, by mieć stały kontakt ze swoimi pracownikami, szczególnie jeżeli pracują w terenie. Najlepszym rozwiązaniem, by zapewnić sobie kontakt ze swoim zespołem jest wyposażenie ich w telefony służbowe. Na co jednak zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu smartfona, który ma służyć naszym pracownikom?

Jakie funkcjonalności powinien mieć telefon służbowy?

Obecnie na rynku możemy spotkać setki, jeśli nie tysiące różnych ofert smartfonów z każdej półki cenowe. Modele różnią się od siebie wyglądem, ale również funkcjonalnościami, jakie posiadają. Wybierając odpowiedni smartfon dla swoich pracowników, musimy zadbać o kilka kwestii, które zapewnią nam jako pracodawcy i pracownikowi wygodne korzystanie z telefonu. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest internet. Telefon, który zapewniamy swoim pracownikom, powinien bezwzględnie posiadać system 3G, dzięki któremu pracownik będzie mieć szybki i bezproblemowy dostęp do internetu. Internet jest niezbędny do nawigacji, co jest szczególnie przydatne w przypadku przedsiębiorstw, w których pracownicy często podróżują samochodem. Obecnie sprawna komunikacja to nie tylko rozmowy telefoniczne i smsy, ale też wiadomości mailowe. Telefon z szybkim internetem powinien w sprawny sposób obsługiwać naszą pocztę elektroniczną, dzięki czemu pracownik bez dostępu do komputera zawsze będzie poinformowany o wszystkich posunięciach firmy, nowych zadaniach lub innych informacjach, które mogą być dla niego przydatne. Telefon, w który wyposażamy swojego pracownika, powinien mieć również wytrzymałą baterię, która pozwoli pracownikowi na swobodną pracę z telefonem przez cały dzień bez konieczności awaryjnego ładowania w czasie pracy.

Dobry telefon służbowy a cena – jak dobrze wybrać?

Powyżej wymienione funkcjonalności są absolutną podstawą, która zapewni naszemu pracownikowi swobodną pracę ze smartfonem. Jednak musimy zdać sobie sprawę z faktu, iż wyposażenie każdego pracownika w nowy model smartfona może być dużym kosztem dla firmy. Dlatego warto zainteresować się ofertą firm, które w swojej ofercie mają telefony używane. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracodawca może zapewnić pracownikowi używany Iphone, którego cena będzie jak najbardziej akceptowalna. Zakup używanego telefonu dobrej marki nie musi oznaczać wcale tego, że nie staramy się ciąć koszty w maksymalny sposób. Z reguły używane telefony będące na sprzedaż są w bardzo dobrym stanie, często bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Praca z takim smartfonem nie różni się od modelu fabrycznego, a firma dzięki temu rozwiązaniu może zapewnić pracownikom znacznie lepsze urządzenia za niższą cenę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here