Solidna hurtownia Yerba Mate

Yerba mate pochodzi z liści drzewa ostrokrzewu paragwajskiego zawierającego naturalną kofeinę i występującego w lasach deszczowych Ameryki Południowej. Liście są zbierane ręcznie przez yerbateros z małych gospodarstw i społeczności w Paragwaju, Argentynie i Brazylii. Po wysuszeniu i zmieleniu, yerba mate jest gotowa do spożycia.

Wyróżnia się yerbę klasyczną oraz yerbę z dodatkami (przyprawy korzenne, owoce). A sam rodzaj suszu dzieli się con palo (susz z gałązkami) i sin palo/despalada (susz bez gałązek).

Yerba mate, podobnie jak wiele innych produktów roślinnych, jest przeciwutleniaczem. Oznacza to, że substancje chemiczne zawarte w yerba mate są w stanie przeciwdziałać działaniu wolnych rodników. Yerba może również pomóc obniżyć poziom cholesterolu lipoprotein o niskiej gęstości, który jest rodzajem cholesterolu związanego z chorobami serca.

Unmate: Sklep-Hurtownia Yerba Mate

To właśnie w tym produkcie specjalizuje się Unmate – sklep z akcesoriami oraz trudno dostępnymi argentyńskimi słodyczami i produktami wykonywanymi w tradycyjny sposób. Sklep internetowy oraz placówka stacjonarna w Gliwicach są częścią marki działającej od ponad 6 lat i dostarczającej produkty do trzydziestu pięciu krajów.

Gliwicka yerba mate hurtownia zaopatruje sklepy i prywatnych klientów w oryginalne akcesoria do parzenia yerba mate na obszarze całej Europy. W ofercie znajduje się ponad 100 rodzajów yerba mate i zestawów niezbędnych do konsumpcji napoju. Firma jest również wyłącznym importerem produktów Liebig, Pampa Organica, Aguantadora, Yerby Pipore, Playadito oraz Lumaligaro.

Współpraca hurtowa

Dbamy o to, by najwyższej jakości produkty łączyły się z obsługą klienta na światowym poziomie. Dzięki lokalizacji naszej hurtowni, wysyłka do krajów Unii Europejskiej nie wiąże się wysokimi kosztami i opłatami celnymi. Staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.

Zapraszamy do kontaktu z Unmate i liczymy na owocną współpracę w przyszłości. Tak do współpracy zachęca firma Unmate.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here