PIT-11 online

Szukasz sposobu na wygodne i szybkie rozliczenie PIT przez internet? Masz dość wpisywania mnóstwa cyferek w formularzu i zajmowania się zbędnymi formalnościami? Jeżeli coroczne rozliczenie z podatku dochodowego to dla Ciebie koszmar, to nasza aplikacja będzie rozwiązaniem idealnym. PitBot to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu rozliczysz się wyłącznie za pomocą kilku kliknięć i bez wychodzenia z domu. Poznaj jego możliwości – zapraszamy!

Program do rozliczania podatku – szybko i wygodnie

Obowiązek rozliczenia z fiskusem nie należy do najciekawszych i najmilszych rzeczy w roku. Co roku odwlekamy moment złożenia zeznania, nawet gdy nieubłaganie zbliżą się wyznaczony do tego termin. Doskonale zdajemy sobie z tego spraw, sami przechodziliśmy przez to samo, dlatego postanowiliśmy to zmienić. Dzięki aplikacji PitBot złożysz deklarację w zaledwie kilka minut i ograniczysz formalności do absolutnego minimum. Koniec z ręcznym przepisywaniem danych i wielokrotnym sprawdzaniem, ich poprawności – w pełni zautomatyzowaliśmy ten proces, zapewniając Ci maksymalną wygodę i oszczędność czasu.

Rozlicz swój PIT-11 na własną rękę – jeszcze nigdy nie było to tak proste

Aplikacja Pitbot obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Na chwilę obecną przystosowana jest do urządzeń działających na systemach Android i iOS. Dostępna jest również w wersji webowej, dzięki czemu samemu wybierzesz jaka forma rozliczenia będzie dla Ciebie najwygodniejsza.

Zastanawiasz się zapewne jak wygląda rozliczenie za pomocą Pitbota? Nic prostszego – zakładasz darmowe konto, podajesz swoje dane, a następnie odpowiadasz na serię krótkich, nieskomplikowanych pytań. Na tej podstawie aplikacja zaproponuje ulgi możliwość rozliczeń, aby twój zwrot podatku był jak najkorzystniejszy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, masz możliwość konsultacji ze specjalistą za pomocą czatu. Będziesz mieć więc pewność, że Twój PIT 11 online został rozliczony poprawnie.

Zalety korzystania z aplikacji Pitbot:

  • zrozumiały język bez żargonu podatkowego,
  • sugerowane ulgi w celu najkorzystniejszego zwrotu,
  • brak konieczności stania w kolejkach lub korkach,
  • rozliczenie w kilka minut,
  • sprawdzenie poprawności rozliczenia,
  • darmowe założenie konta,
  • bezpieczne przechowywanie i szyfrowanie danych

Dołącz do grupy zadowolonych użytkowników i ciesz się zaoszczędzonym czasem, wykorzystując go, do robienia rzeczy, które sprawiają Ci radość. Z naszą aplikacją bez problemu uporasz się z koniecznością załatwienia spraw z urzędem skarbowym. Wypróbuj nasze narzędzie już dziś – zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here