Przesyłki międzynarodowe - Cennik, czas dostawy, informacje

Przesyłki międzynarodowe cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób mieszkających za granicą, które chcą tanio i jak najszybciej przesłać paczkę do innego kraju. Dzisiaj tanie paczki do Anglii to już często spotykana sytuacja.

Informacje:

Szybkie i tanie przewozy paczek za granicę door to door (spod drzwi do drzwi) to już codzienność. Nie musisz jechać już na pocztę, żeby wysłać ważną dla siebie paczkę, która jest zarazem duża gabarytowo. Zamawiając transport paczki busem, oszczędzasz dużo czasu i co najważniejsze – pieniądze.

Wystarczy, że zadzwonisz do firmy zajmującej się międzynarodowym transportem przesyłek i poczekasz na kierowcę. Informuje on przed przyjazdem o której godzinie będzie. Jeśli natomiast chodzi o czas, w jakim przywiezie on przesyłkę – jak najszybciej.

Międzynarodowe busy jeżdżą w tempie ekspresowym, dodatkowo kierowcy jeżdżący z różnych stron kraju spotykają się w jednym miejscu, aby przekazać sobie przesyłki w najbardziej logistyczny sposób. Nie musisz się też bać o to, że przesyłka zaginie jak na poczcie.

Kierowcy nie mają „na głowie” tak dużo przesyłek jak na poczcie. Każda przesyłka międzynarodowa jest dla nich priorytetem.

Aby przesłać paczkę busem za granicę, wystarczy wykonać jeden telefon, albo wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej. Następnie kurier umówi się z Tobą na odebranie paczki i określi przybliżony czas dostarczenia Twojej paczki na wskazany przez Ciebie adres za granicą.

Przygotowanie paczki do wysłania:

Paczka powinna być dobrze zapakowana i oklejona. Nic nie powinno z niej wypadać, powinna być szczelna. Dodatkowo należy ją podpisać, aby nie pomieszała się z innymi paczkami. Pamiętaj, że paczka będzie jechała kilkanaście bądź kilkadziesiąt godzin w bagażniku – więc w zależności od tego co wieziesz – czy są to rzeczy kruche czy delikatne, zapakuj je tak, aby nie uległo zniszczeniu.

Najlepiej gdyby waga paczki nie przekraczała wagi 30 kg, dzięki temu będzie wygodnie ją przenosić.

Cennik:

Zapłacić za przewóz paczki można przelewem internetowo, można również zapłacić bezpośrednio kierowcy, któremu będziemy przekazywać paczkę.

Paczka do Niemiec – zależy od wielkości paczki

Paczka do Anglii – zależy od wielkości paczki

Czas dostawy:

Paczka do Niemiec – około 5-7 dni

Paczka do Anglii – około 5-7 dni

Na co zwrócić szczególną uwagę:

Nie zezwalamy na przewożenie papierosów, alkoholu ani substancji psychoaktywnych. Żywność powinna być zapakowana hermetycznie, aby się nie zepsuła.

Ubezpieczenie:

Wszystkie paczki, jakie przekazują nam Państwo są ubezpieczone do kwoty 500 Euro. Nie trzeba się więc bać utraty wszystkiego w razie problemów na trasie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here