Paczki świąteczne – atrakcyjny benefit dla pracowników firm

Coraz więcej firm decyduje się na zaoferowanie zespołowi atrakcyjnych dodatków, które mają umilić wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Teraz, w związku z nadchodzącymi świętami, benefity pracownicze cieszą się wielkim powodzeniem. W tym okresie szczególnie warto docenić codzienny trud zatrudnionych. Jak? Najlepiej atrakcyjnymi, pełnymi zdrowia paczkami!

Indywidualne podejście

Podstawową zasadą przygotowywania prezentów dla pracowników jest odpowiednie dopasowanie ich do potrzeb i oczekiwań załogi. Zanim więc podejmiemy się tego zadania, przeanalizujmy dokładnie, z czego naprawdę mogą się ucieszyć ludzie w biurze. Jest kilka sposobów na stworzenie ciekawych, niebanalnych upominków. Jednym z najpopularniejszych ostatnio jest składanie zindywidualizowanych paczek, które trudno jednak stworzyć w dużych korporacjach. Przy dużej liczbie etatów trudno o skomplikowaną personalizację.

Zanim zaczniemy pakować prezenty, stwórzmy listę oryginalnych, zdrowych i kreatywnych rozwiązań i spiszmy na kartce wszystkie koniecznie zakupy. Na pewno oszczędzi to trudu już na etapie zamówień, które najwygodniej zrobić przez internet – nie trzeba się wtedy o nic martwić, a prezenty przyjadą prosto do biura. Dostawa owoców do firm cieszy się dużą popularnością.

Witalność na święta

Przy dobieraniu elementów do upominku warto zwrócić uwagę na ich prozdrowotny potencjał. Coraz więcej ludzi ceni naturalne i pełnowartościowe przekąski. Koniec ze słodyczami!

Świetnym wyborem prezentu dla pracowników będą bakalie. Na stronie internetowej ebakalland.pl można zamówić zestawy orzechów i suszonych owoców, które będą doskonałym uzupełnieniem pakunku dla pracowników. Żeby zarejestrować się na stronie, wystarczy wypełnić krótki formularz. Po zalogowaniu się do Panelu Klienta pojawią się informacje na temat dostępności produktów i możliwości zamówienia.

Przemyślane życzenia

Nieodzownym elementem dobrze przemyślanego upominku są zgrabnie i zabawnie napisane życzenia. Tutaj liczy się personalizacja. Nie musimy tworzyć skomplikowanych wierszy i długich opowieści. Najlepiej napisać krótkie życzenia, ale zrobić to tak, by każdy z zatrudnionych dostał nieco inną, dopasowaną do siebie przesyłkę. Dobry pracodawca interesuje się swoimi podwładnymi i nie będzie miał problemu ze stworzeniem dedykowanych życzeń świątecznych. A wszyscy pracownicy na pewno docenią gest i kreatywność przełożonego, który stara się tworzyć miłą atmosferę w pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here