Najlepszy bezdotykowy dozownik do mydła

0
360

Codzienna higiena, częste mycie rąk są najlepszym sposobem na uniknięcie wielu chorób, wirusów, bakterii. Chyba każdy z nas przekonał się o tym doskonale w ostatnim czasie. Dlatego też należy pomyśleć o higienicznym mydle, czystych ręcznikach, nie tylko w naszych domach, ale również, a może nawet przede wszystkim, w naszych firmach. Wybierając wysokiej jakości, higieniczne mydło i chłonne, miękkie, jednorazowe ręczniki papierowe, zapewniamy pracownikom, gościom oraz naszym klientom wysoki poziom higieny oraz komfortu.

Dozowniki mydła bezdotykowe

Bez wątpienia doskonałym i higienicznym rozwiązaniem do naszych łazienek ogólnodostępnych w zakładach pracy, w restauracjach, w szkołach, przedszkolach, w gabinetach medycznych będą dozowniki mydła bezdotykowe.

Dozownik do mydła bezdotykowy pozwala na pobieranie mydła nawet bez dotykania podajnika. Dzięki temu zapewnia w pełni higieniczne i komfortowe warunki dla każdego użytkowania. Tego typu dyspensery do mydła mają wbudowane sensory, które wyczuwają ruch i dozują odpowiednią dawkę mydła. Jest to więc w pełni higieniczne oraz bardzo łatwe w obsłudze rozwiązanie. Dozowniki do mydła bezdotykowe można umieścić nawet w miejscach, w których przebywają dzieci i osoby starsze. Jeśli więc zależy nam na wysokiej jakości,  higienicznym rozwiązaniu, warto zapoznać się z ofertą bezdotykowych dozowników do mydła w sklepie online e-higiena24.pl.

Ekonomiczne rozwiązanie – bezdotykowe dozowniki do mydła

Kolejnym plusem bezdotykowych dozowników do mydła jest bez wątpienia ich ekonomiczność. Podajniki automatycznie dozują zawsze taką samą ilość preparatu, dzięki temu każdy użytkownik pobiera jedynie jedną dawkę mydła, którą może komfortowo i wygodnie umyć dłonie. Większość użytkowników pobierając mydło z dozownika manualnego, kilkakrotnie naciska na podajnik, nabierając tym samym trzy, cztery dawki mydła. Podajniki z sensorem, zaprogramowane są w taki sposób, aby wydzielać odpowiednią dawkę mydła co parę sekund – co sprawia, że nie będziemy pobierać nadmiernej ilości preparatu. To oczywiście minimalizuje ilość zużytego mydła. Jeśli więc zależy nam na ekonomicznym rozwiązaniu, dozowniki bezdotykowe na pewno pod tym względem doskonale się sprawdzą.

Dozownik bezdotykowy do mydła – przegląd produktów

W sklepie online e-higiena24.pl wybierzesz wysokiej jakości, nowoczesne dozowniki bezdotykowe do mydła. Możemy zaproponować między innymi: biały bezdotykowy dozownik do mydła w pianie Tork 561600 lub dozownik do mydła w pianie w kolorze czarnym – Tork 561608. Rekomendujemy także elegancki i nowoczesny podajnik do mydła Tork 460009. Ponadto możemy również polecić nowoczesny, dozownik na dezynfekcję z sensorem (Impeco DISH55). W naszym sklepie proponujemy również hybrydowy dozownik Diversey IntelliCare D7524179. Dozownik ten dostępny jest również w kolorze białym – Diversey D7524180. Ten wyjątkowy podajnik pozwala na bezdotykowe oraz manualne dozowanie – jeśli baterie wyczerpią się, dyspenser zostanie przełączony na tryb manualny. Jest to więc na pewno wyjątkowo wygodne i ciekawe rozwiązanie.

Mydła do dozowników bezdotykowych

Oczywiście sklep online e-higiena24.pl oferuje również wkłady do wszystkich zaproponowanych podajników. Dzięki temu szybko i wygodnie będziesz mógł zakupić zarówno bezdotykowe dozowniki do mydła, jak i właśnie wysokiej jakości, higienicznie czyste mydło do rąk. Zapoznaj się z ofertą wysokiej jakości, eleganckich dozowników oraz higienicznych mydeł i wybierz idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here