Jaki rodzaj lasera będzie najlepszy do depilacji?

0
356

Zapewne wiele osób słyszało kiedykolwiek o innowacyjnych zabiegach depilacji laserowej. W błyskawicznym czasie zyskały dużą popularność, ze względu na możliwość szybkiego usunięcia owłosienia niemalże z każdego miejsca na naszym ciele. Właśnie dlatego jest to tak chętnie wykorzystywana możliwość przez kobiety. Jakie różnice występują pomiędzy laserem IPL i diodowym? Który z laserów gwarantuje bezpieczeństwo i dużą skuteczność? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.

Jakie różnice występują pomiędzy laserem IPL i diodowym?

W pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się nad tym, jakie różnice możemy wyróżnić pomiędzy laserem IPL a tym diodowym. Medycyna estetyczna jest na tyle rozbudowana, że znajdziemy tam wiele różnorodnych urządzeń. Dotoczy to również laserów, które przeznaczone są do depilacji. Najczęściej stosowane są właśnie te wcześniej wspomniane. Występują pomiędzy nimi różnice, które warto wskazać. Przede wszystkim nieco inna jest długość emitowanej wiązki, a także spektrum jej działania. W tym miejscu warto wspomnieć, że lasery IPL emitują wiązki o różnych długościach, w konsekwencji nie w każdym przypadku dostają się tam, gdzie byśmy chcieli. Laser diodowy to gwarancja wiązki o jednej długości- trafia on precyzyjnie do cebulek i niszczy je bezpowrotnie. Więcej informacji na temat tego typu urządzeń znaleźć można na stronie https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-diodowy-do-depilacji.

Który z laserów gwarantuje bezpieczeństwo i dużą skuteczność?

Specjaliści twierdzą, że zdecydowanie rozsądniejszy jest laser diodowy- dzięki niemu skuteczność zabiegów zostanie zmaksymalizowana. Co ważne- jest to również bezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ dociera do cebulek i nie narusza sąsiadujących tkanek. Lasery diodowe są w stanie usunąć nawet jasne włoski, co z pewnością jest godne uwagi. Warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu efekty zabiegów będą bardziej widoczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here