Wypoczynek nad jeziorem Zegrze

Promenada Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce wypocząć na łonie natury i zaznać ciekawych wrażeń. Ośrodek położony blisko jeziora Zegrzyńskiego z pewnością nas zachwyci. Dlaczego warto postawić na taką opcję? Jakie zalety ma aktywny wypoczynek? Jakie atrakcje znajdziemy w tym rejonie?

Promenada Warszawa

Na stronie https://www.promenadazegrze.pl/ znajdziemy unikalną ofertę, jaka pozwoli nam wypocząć podczas wakacji, urlopu, czy weekendu z całą rodziną. Ośrodek tego typu jest położony praktycznie nad brzegiem jeziora Zegrzyńskiego, a otoczenie mazowieckich lasów daje wyciszenie i relaks. Bezpośredni kontakt z przyrodą da nam wymarzony spokój i pozwoli zapomnieć o trudach codzienności. Ogromnym plusem jest w tym wypadku bliskość Warszawy, Do centrum dotrzemy w pół godziny, korzystając z uroków stolicy naszego kraju. Nadmorski klimat jest na wyciągnięcie ręki, dlatego promenada Warszawa cieszy się sporym uznaniem na rynku. Obiekt jest też ciekawym pomysłem na zorganizowanie towarzyskich lub biznesowych spotkań, czy nawet uroczystości dla całej rodziny.

Atrakcje Promenady Zegrze

W tym miejscu z pewnością poczujemy klimat imprez nadmorskich, jakie kochają osoby w każdym wieku. Piękne zachody słońca, piasek pod stopami i najlepsza muzyka pozwoli na doskonałą rozrywkę. Promenada Warszawa posiada efektowny Beach Bar, gdzie skorzystamy z pysznych przekąsek i kolorowych drinków. Atmosfera zachęca do zabawy i tańca.

Na uwagę zasługują liczne sporty wodne, jakie dają sporo radości. Istnieje możliwość wynajęcia skutera wodnego, rowerka, czy skorzystania z kursu sternika. Niezapomniane wodne przeżycia będziemy długo wspominać. Goście obiektu mogą w dowolnym momencie wsiąść na rowery – wypożyczalnia jest czynna przez całą dobę. Aktywny wypoczynek daje wiele zalet i pozwala zadbać o własne zdrowie. Wycieczka po okolicznych lasach przebiegnie spokojnie i da nam energię na kolejny dzień. Długie spacery z rodziną pozwolą na całkowity wypoczynek w otoczeniu przyrody.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here