Route.plus - kilka słów o narzędziu dla przedstawicieli handlowych

Narzędzie Route.plus to program dla handlowców, którego głównym celem jest udoskonalenie i optymalizacja pracy działu sprzedaży w naszej firmie. Typowy program dla przedstawicieli handlowych kojarzy się nam z ociężałą aplikacją powodującą więcej zamieszania, niż korzyści. Route.plus jest całkiem inny, ponieważ od samego początku był projektowany z myślą o funkcjonalności. Oferując wszystkie niezbędne opcje, nie obciąża jednocześnie zbędnymi statystykami bądź raportami.

Korzystanie z tego programu dla handlowców nie zmusza nas do kosztownych szkoleń pracowników, gdyż wdrożenie do tego systemu jest bardzo intuicyjne. Po uruchomieniu i konfiguracji środowiska następuje standardowy import klientów oraz handlowców, a więc konieczne są wyłącznie niezbędne dane.

Możliwości narzędzia

Szeroki wachlarz możliwości dostępnych w Route.plus powoduje, iż jest to kompletny oraz niezwykle użyteczny program dla handlowców, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i prostoty obsługi.

Jednym z kluczowych elementów aplikacji Route.plus jest projektowanie terytoriów handlowych dla sprzedawców. Dzięki optymalizacji kanałów dystrybucyjnych, umożliwimy naszym Przedstawicielom Handlowym operowanie na dużo lepiej zorganizowanej siatce geograficznej.

Możliwości narzędzia

Program dla przedstawicieli handlowych powinien przede wszystkim pomagać w codziennej optymalizacji ich pracy. Im lepiej zorganizowany jest dzień handlowca, tym większe korzyści dla nas wszystkich – zarówno dla samego handlowca (przy mniejszym wysiłku osiąga lepsze rezultaty), jak i dla nas (większa zyskowność i lepsza koordynacja) czy klienta (większy profesjonalizm zamówionych usług). Taką pomoc oferuje właśnie Route.plus. Usprawnia on codzienną organizację pracy, obliczając najlepsze trasy przejazdów i kolejność wizyt u poszczególnych klientów. Planowanie wizyt tym programem dla handlowców znacznie zwiększa siłę sprzedaży, co potwierdzają dziesiątki przedsiębiorstw korzystających z Route.plus

Po zakończeniu wizyt w danym dniu następuje raport z realizacji zakładanych celów. Route.plus oferuje czytelne i konkretne dane dotyczące tras oraz długości przeprowadzonych wizyt. Przy pomocy rejestratora GPS, zamontowanego w pojazdach naszej floty, możliwe jest śledzenie aktualnej pozycji przedstawicieli handlowych. Narzędzie tego typu świetnie nadaje się do optymalizacji poziomów przeciążenia terytoriów. Oddelegujemy handlowców do terytoriów, gdzie są oni znacznie bardziej potrzebni. 

Posiłkując się tym programem dla handlowców będziemy mieli dostęp do zaawansowanej analizy danych przejazdów oraz efektywności naszych pracowników. Czytelność oraz klarowność danych gwarantowana jest przez intuicyjną wizualizację. Nie musimy więc domyślać się znaczenia dziesiątek jednakowych kolumn w zbyt obszernych skoroszytach. Te istniejące w programie tabele są natomiast nastawione na funkcje informacyjne i nie zawierają niepotrzebnych danych. Dzięki szczegółowej i przejrzystej analizie znacznie ułatwimy sobie proces tworzenia raportów sprzedaży, a konsekwencji usprawnimy działanie całej firmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here