Pożyczki bez bik, jak znaleźć uczciwą ofertę?

Każdy z nas ma w życiu gorsze chwile, kiedy wydaje mu się, że nie ma wyjścia z zaistniałej sytuacji. Nader często ma to związek z finansami. Historii klientów poszukujących finansowania poza bankami jest tak wiele, jak wielu jest samych klientów. Każda inna jednak łączy je jedno – pilna potrzeba pozyskania środków na różne cele.

Czasem jest to spowodowane przypadkiem losowym jak choroba, utrata pracy czy problemy rodzinne. Czasem jest to konsekwencja złych wyborów, niewłaściwych decyzji czy niefrasobliwości w pewnych dziedzinach życia. Niezależnie jednak od powodów warto kredyt bez bik wybrać mądrze i rozsądnie.

pożyczki

Czym różni się pożyczka bez bik od kredytu z banku?

Pożyczki dla zadłużonych zaciągane w instytucjach pozabankowych różnią się od tych, które pozyskiwane są z banków tym, że klient nie zostaje poddany weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. Nie musi się więc martwić, że nie pozyska środków, ponieważ kiedyś spóźnił się za opłaceniem mandatu, opłaceniem faktury za prąd czy przelewem raty za lodówkę. Tutaj nikt nie będzie sprawdzał, czy posiada tak zwaną zdolność kredytową. Ważne jest, aby posiadał 18 lat, miał stałe źródło dochodów w postaci umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, renty, emerytury, działalności gospodarczej czy działalności rolniczej i aby ten dochód wynosił miesięcznie minimum 500 zł netto. To wystarczy, aby szybko i sprawnie otrzymać pieniądze na dowolny cel.

Jak wybrać kredyt gotówkowy bez bik?

kredyty

Instytucje pozabankowe oferujące pożyczki bez weryfikacji w BIK wyrastają jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”. W każdym miesiącu pojawiają się nowe firmy. Tak więc samodzielne sprawdzenie warunków, jakie oferują, jest praktycznie niemożliwe. Jednak nie warto wybierać na „chybił trafił”, ponieważ możemy sprowadzić w ten sposób na siebie problemy. Najlepiej sprawdzić jaka pożyczka bez bik oferuje nam najlepsze warunki jej uzyskania oraz spłaty, jak i najniższe możliwe odsetki? Na szczęście nie trzeba robić tego samodzielnie, odwiedzając niezliczone punkty informacyjne czy strony internetowe. Można zrobić to z pomocą doradcy kredytowego Aconto, który będzie wspierać nas swoją rozległą wiedzą oraz doświadczeniem zarówno na etapie wyboru kredytu dla zadłużonych, jak i podczas procesu jego pozyskiwania. Wszystko po to, abyś skorzystał z najlepszej opcji i pozyskał środki najszybciej jak to tylko możliwe.

Podsumowanie

W Aconto zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest doskonałe poinformowanie klientów przed podjęciem przez nich decyzji o kredycie pozabankowym. Dlatego każdego dnia służymy im naszą ciągle aktualizowaną wiedzą na temat rynku pożyczek bez bik. Jak mało kto wiemy, bowiem na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby wybrać dobrze. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dbać o dobro oraz bezpieczeństwo finansowe klientów, którzy powierzają nam poszukiwanie finansowania. Dlatego warto nam zaufać i już dzisiaj wypełnić formularz z zapytaniem o kredyt. Najszybciej jak to tylko możliwe skontaktujemy się telefonicznie i przedstawimy najlepszą ofertę, a później zadbamy o to, abyś otrzymał go szybko, sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here