Pęknięta szyba w samochodzie – problem z podbiciem dowodu

0
357

Co zrobić w sytuacji, gdy jechaliśmy ostatnio za tirem i kawałek kamyczka wystrzelił spod kół prosto w naszą przednią szybę? Jak wymienić taką szybę w aucie? Zrobić to samemu czy zlecić fachowcom? W obecnych czasach ciężko jest przecież ufać mechanikom. Nie mniej jednak istnieją jeszcze profesjonaliści, którzy potrafią to świetnie zrobić. Okazuje się, że tak uszkodzoną szybę można szybko naprawić bez potrzeby wymiany. W firmie https://hanesco.pl/ znajdziemy kompleksowy serwis szyb samochodowych. Takie przedsiębiorstwa oferują pomoc, dzięki której zaoszczędzimy czas i pieniądze. Mają wszystko w jednym miejscu.

Naprawa szyby

Gdy zobaczymy pęknięcie na naszej szybie lub uszkodzenie, nie zwlekajmy. Im szybciej damy auto do naprawy, tym bardziej prawdopodobne, że regeneracja szyby się uda. Chodzi tu o naprężenia działające podczas użytkowania samochodu. Na szyby wywierana jest duża siła i małe pęknięcia potrafią w szybkim tempie rosnąć. Naprawa większych uszkodzeń może być niemożliwa. Małe ubytki można zreperować za pomocą klejenia i specjalnych przyrządów. Dzięki takiej naprawie, podbicie dowodu nie będzie problemem.

Wymiana szyby

Kiedy naprawa nie jest możliwa, należy zastąpić uszkodzoną szybę na nową. Zakłady zajmujące się tym mają ogromne magazyny, w których znajdziemy większość modeli. Jeśli potrzeba zamontować szybę w nowiutkim aucie, nie jest to problemem. Pozwala na to ciągła aktualizacja najnowszych części. Taka wymiana jest wtedy przeprowadzona w natychmiastowym tempie.

Zabezpieczanie szyby

W celu ochrony nowej lub używanej szyby można ją obkleić specjalną folią. Pasuje ona na każdy rodzaj auta. Folia może być przyciemniana w różnych tonach. Każdy dopasuje ją do swoich potrzeb dzięki doświadczonemu personelowi i rzetelnemu doradztwu.

Hydrofobizacja szyb

Nowoczesne technologie są wykorzystywane także w eliminacji usterek szyb samochodowych. Nakładane kolejne warstwy specjalnych środków, tworzą ochronną powłokę na szyby. To rodzaj idealnego zabezpieczenia przed zabrudzeniami czy zarysowaniami. Dzięki czystej szybie nasz komfort i bezpieczeństwo będą na wyższym poziomie. Kiedy będziemy mieli problem z szybą, nie czekajmy, jedźmy do serwisu szyb samochodowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here