Negocjacje handlowe w Collegium Da Vinci

Idealna konferencja wymaga odpowiedniego zaplecza, tzn. przestronnej i funkcjonalnej sali na odpowiednią ilość osób, wszelkich udogodnień i możliwości technologicznych. Tablica, rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz dobry catering to podstawa udanego wydarzenia. Ważna jest także lokalizacja – usytuowanie sali w centrum miasta to niebywały atut. Konferencje, szczególnie kilkudniowe, często połączone są z integracją uczestników dlatego też lokalizacje związane z konferencją, powinny znajdować się blisko siebie – dzięki temu uczestnicy konferencji bez problemu mogą przemieszczać się między punktami takimi jak docelowa siedziba konferencji, hotel czy miejsce integracji.

Collegium Da Vinci to przede wszystkim świetna lokalizacja – ul. Kutrzeby znajduje się w samym centrum Poznania. Tu przeprowadzisz szkolenie negocjacje handlowe czy konferencję na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób. Collegium zaprasza do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wydarzenia. Komfortowa sala to podstawy element oferty, którą można rozszerzyć o catering oraz zakwaterowanie w pobliżu konferencji w okazyjnych cenach.

Profesjonalna organizacja

Konferencje są wizytówką firmy. Świadczą o zamożności, kulturze i polityce firmowej organizatora. Sale konferencyjne Poznań, na które zdecydują się firmy o ustatkowanej pozycji na rynku, muszą być przestronne i nowoczesne. Uczestnicy spędzają w jednej sali kilka godzin dziennie – zawartość merytoryczna konferencji musi iść w parze z komfortem uczestnika. Wygodne siedzenia, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, zaplecze gastronomiczne – warto mieć to wszystko na uwadze wybierając odpowiedni punkt na konferencję.

Sale konferencyjne w Poznaniu – na co zwrócić uwagę?

Poznań to miasto nauki i biznesu nie tylko ze względu na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dużo inicjatyw lokalnych oraz ogromne wsparcie ze strony władz miasta sprzyjają powstawaniu i rozwojowi wielu projektów oraz działalności gospodarczych. Połowa konferencji, które mają miejsce w Poznaniu, to konferencje naukowe lub kulturalne. Collegium Da Vinci to miejsce twórcze i pełne inspiracji. Jest to przestrzeń, w której poza zajęciami akademickimi, organizowane są wystawy artystyczne, spektakle teatralne oraz wysokiej klasy koncerty muzyczne. Na mapie Poznania znajdziemy kilka wartościowych lokalizacji dostosowanych do organizacji szkoleń, negocjacji handlowych oraz konferencji. Przeglądając oferty, warto mieć na uwadze:

  1. Lokalizację – zadbaj, aby wszystko było w jednym miejscu. Jeśli nie ma takiej możliwości, po stronie organizatora jest zapewnienie dogodnego transportu uczestnikom konferencji.
  2. Bliskość centrum Poznania – dla osób, które przybyły z różnych stron Polski lub zza granicy, dużym atutem będzie możliwość zobaczenia w czasie wolnym głównych atrakcji turystycznych Poznania.
  3. Zaplecze technologiczne oraz gastronomiczne – dostęp do dobrej jakości sprzętu multimedialnego oraz smaczny catering w trakcie konferencji. Jeśli zapewniasz uczestnikom wydarzenia ciepły posiłek, miej na uwadze osoby preferujące posiłki wegańskie i wegetariańskie. Zapytaj o preferencje żywieniowe uczestników konferencji.
  4. Przestrzenne i nowoczesne wnętrza, z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. 

Konferencja – połączenie profesjonalizmu z wygodą

Organizacja konferencji czy szkolenia to ogromne przedsięwzięcie. Zadbanie o interesujący program ramowy, inspirujące przemowy czy dynamiczne dyskusje jest jednym z ważniejszych elementów planowania takiego wydarzenia. Równie istotna jest jednak atmosfera wokół spotkania, którą tworzą sami uczestnicy. Zapewniając im dodatkowe atrakcje, lokalizację sali konferencyjnej w centrum miasta oraz smaczny catering umilający każdą przerwę, z pewnością sprawisz, że organizowana konferencja pozostanie w pamięci gości na długo!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here