Jak wybrać nabiał najwyższej jakości?

0
622

Codzienne spożywanie nabiału jest ważne nie tylko w przypadku dzieci, ale także dorosłych. Niestety, często jest on niedoceniany. Stanowi znakomite źródło białka, zapobiega niedoborom wapnia, wzbogaca dietę o cenne składniki odżywcze. Warto też wiedzieć, że im wyższa jakość mleka i jego przetworów, tym korzystniejszy jest ich wpływ na zdrowie oraz lepszy smak. Czym więc kierować się w trakcie zakupów?

Surowce od najlepszych dostawców

W dzisiejszych czasach konsumenci są coraz bardziej świadomi, a przez to również wymagający. I bardzo słusznie – jakość spożywanych produktów ma ogromne znaczenie dla zdrowia, kondycji fizycznej i samopoczucia. Odpowiednia dieta może też zapobiec wielu poważnym chorobom, a w przypadku dzieci jest podstawowym filarem właściwego rozwoju. Dotyczy to także nabiału, którego regularne spożywanie wpływa korzystnie na m.in. funkcjonowanie układu immunologicznego, wzmacnia kości, a także pomaga zadbać o jelita. A będzie tak tylko pod warunkiem, jeśli nabiał pochodzi ze sprawdzonego źródła. Najlepiej więc zaufać producentom, którzy cieszą się powszechnym uznaniem, a także swoje produkty tworzą z najlepszych surowców. Jednym z liderów jest zaś Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw: https://www.krasnystaw.eu/pl, której historia sięga aż 1913 roku.

Pyszny nabiał dla całej rodziny

OSM Krasnystaw to nie tylko firma z bogatą historią, ale – obecnie – nowoczesne przedsiębiorstwo, które odbiera mleko od 2000 lokalnych dostawców z województwa lubelskiego. 160 mln przetwarzanego mleka rocznie brzmi imponująco, podobnie jak to, że ta spółdzielnia mleczarska zatrudnia niemal 600 pracowników. Osoby, które dbają o zdrowie swoje i bliskich osób, ucieszy zaś fakt, że OSM Krasnystaw posiada bogatą ofertę pysznych produktów dla całej rodziny. Mleko, jogurty, kefiry, twarogi, sery i znacznie więcej – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najmłodsi pokochają owocowe jogurty i desery, nieco starsi znakomity chłodnik, a sportowcy jogurtowe smoothie – idealne jako przekąska po treningu. Nabiał od OSM Krasnystaw można zjadać na śniadanie, obiad, kolację oraz w formie przekąsek. Zawsze smakuje znakomicie, a co najważniejsze – pomaga zadbać o zdrowie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here