Dodatkowe usługi firm pożyczkowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, coraz więcej firm pożyczkowych oferuje nie tylko chwilówki, ale również dodatkowe usługi. Jedną z najpopularniejszych są pakiety prywatnej opieki medycznej.

Klienci instytucji pozabankowych szukają dziś nie tylko możliwości szybkiego, taniego i wygodnego pożyczenia pieniędzy. Wielu z nich oczekuje od firm pożyczkowych także dodatkowych usług, które ułatwią codzienność.

Jakie dodatkowe usługi świadczą firmy pożyczkowe?

W odpowiedzi na nowe potrzeby pożyczkobiorców niektóre firmy wprowadziły do swojej oferty prywatne ubezpieczenia medyczne. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza dwa pakiety — oferowane przez firmy Provident i Hapi (https://pozyczko.pl/pozyczki/hapipozyczka/).

Pakiet medyczny Provident

Pakiet medycyny Provident zapewnia pożyczkobiorcom kompleksowe wsparcie w przypadku zachorowania i nagłego wypadku. Na jakieś świadczenia mogą liczyć?

Jeśli wykupisz pakiet medyczny Provident, będziesz mógł korzystać:

  • z wizyt lekarskich,
  • pomocy fizjoterapeuty i pielęgniarki,
  • z transportu medycznego oraz usługi dowodu leków.

W przypadku pobytu w szpitalu złamań kończyn czy poważnych i długoterminowych skutków nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz także pomoc finansową.

Ile kosztuje pakiet medyczny w Providencie?

Koszt pakietu medycznego w Providencie to jedynie 4 zł tygodniowo.

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć przy okazji zawierania umowy pożyczki.

Czy żeby wykupić pakiet trzeba mieć aktywną pożyczkę w Providencie?

Tak, pakiet medyczny w Providencie jest dostępny jedynie dla pożyczkobiorców, którzy mieszkają w Polsce, a w dniu zawarcia umowy pożyczki mają ukończone 18 lat, ale nie ma jeszcze 95 lat.

Pakiet medyczny Hapizdrowie

W ramach pakietu Hapizdrowie będziesz mógł:

  • korzystać z konsultacji lekarskich z lekarzem internistą, lekarzem rodzinnym, alergologiem, kardiologiem, ginekologiem, urologiem, chirurgiem ogólnym i okulistą;
  • wykonać badania laboratoryjne — morfologię, OB, badanie moczu, badanie poziomu glukozy i kreatyniny czy CPR;
  • wykonać badania diagnostyczne np. EKG.

Ile kosztuje pakiet medyczny w Hapi?

Koszt pakietu medycznego Hapizdrowie to 300 zł rocznie dla osób mających pożyczkę i 360 zł rocznie dla osób, które takowej nie mają.

Aby zamówić program z pożyczką, wystarczy jedynie wypełnić formularz na stronie internetowej Hapi i wybrać opcję pożyczki z programem opieki medycznej.

Aby zamówić program bez pożyczki, wypełnij formularz, wpisz w wyznaczonym polu kod SMS i zrób przelew.

Czy żeby wykupić pakiet trzeba mieć aktywną pożyczkę w Hapi?

Nie. Pakiet medyczny w Hapi jest dostępny zarówno dla osób, mających aktywną pożyczkę, jak i dla tych, którzy nie korzystają z finansowania.

Czy warto kupić pakiet medycyny za pośrednictwem firmy pożyczkowej?

O tym, czy warto kupić pakiet medyczny za pośrednictwem firmy pożyczkowej, powinny decydować przede wszystkim jego zakres i cena. Jeśli świadczenie oferowane przez instytucję pozabankową w pełni odpowiada na Twoje potrzeby — nic nie stoi na przeszkodzie, abyś po niego sięgnął. Choć pakiet w Providencie jest dostępny wyłącznie dla pożyczkobiorców, ten w Hapi mogą zamówić także osoby, które nie mają aktywnej pożyczki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here