magazyn Wrocław

Rozwijający się przemysł oraz import i eksport wymogły na branży logistycznej poszukiwanie rozwiązań, które znacznie uelastycznią i skrócą przepływ różnorakich towarów. Nie bez znaczenia są również kwestie finansowe. Jeśli zyskuje inwestor, to odczuwa to również ostateczny, detaliczny klient. Dlatego powstało Centrum Logistyczne Wrocław.

Co to takiego Centrum Logistyczne?

Centrum Logistyczne Wrocław to nic innego jak wysoce wyspecjalizowany podmiot gospodarczy, który realizuje usługi logistyczne związane z przyjmowaniem towarów, wydawaniem, magazynowaniem oraz innymi usługami, które temu towarzyszą. Dlatego w swoim posiadaniu ma nowoczesne powierzchnie magazynowe, doki załadunkowe z ruchomymi rampami, wysokiej klasy pomieszczenia biurowe, parking dla samochodów osobowych oraz plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. Obiekt wyposażony jest również w instalację tryskaczową, a także własną stację TRAFO zapewniającą odpowiednią ilość mocy elektrycznej. Teren jest ogrodzony i dysponuje całodobową ochroną i monitoringiem kamer. Powierzchnie magazynowe są ogrzewane oraz wentylowane. Dzięki tak bogatemu zapleczu współpraca z tym specjalistycznym obiektem jest na wysokim poziomie i odpowiada wymaganiom inwestorów.

Centrum Logistyczne Wrocław – specyfikacje

Powierzchnie magazynowe i biurowe znajdują się w okolicy zjazdu z autostrady A4 przy węźle Pietrzykowice. Jest to z pewnością duży atut spedycyjny, ponieważ w pobliżu znajduje się miasto Wrocław oraz lotnisko. Minimalna powierzchnia najmu wynosi 1500 m2, a wysokość składowania to 10 m netto. Posadzka przemysłowa ma wytrzymałość 6 ton/m2. Są to niewątpliwe zalety, które czynią Centrum Logistyczne Wrocław wyjątkowym i wygodnym miejscem do wymagających zadań logistycznych. Można zarówno tutaj magazynować, dokonywać przeładunków i rozładunków oraz wykonywać inne czynności związane z obsługą firm logistycznych. Ogrzewane i wentylowane pomieszczenia zapewnią wydają i optymalną pracę ludziom oraz odpowiednie warunki do przechowywania wymagających towarów. Dzięki temu usługa wykonywana jest solidnie, szybko oraz ekonomicznie.

Dlaczego warto współpracować z Centrum Logistycznym Wrocław?

Centra Logistyczne to w pełni samodzielne i wysoce wyspecjalizowane podmioty, które są w stanie podołać wymaganiom firm spedycyjnych. Niewątpliwą zaletą jest to, że w jednym miejscu można korzystać z szeregu usług jak powierzchnie magazynowe, biurowe czy parkingi, przeładunki i rozładunki. Znacznie uelastycznia to cały łańcuch dostaw, wpływa na jego wydajność oraz generuje oszczędności nie tylko w czasie, ale również finansowe. Obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników, nad którymi czuwają specjaliści logistycy i spedytorzy. Przystosowane do różnorodnych klientów, w tym przede wszystkim dla dużych dostawców, potrafią zapewnić szybki, elastyczny i wydajny przeładunek czy rozładunek. Wszystko to przekłada się na obsługę na najwyższym poziomie, a centra logistyczne stawia wysoko w sieci spedycyjnej. Branża logistyczna jest pod tym względem jedną z najlepiej rozwijających się współczesnych branż. Jest to jednak niezbędne, ponieważ wciąż rosnące wymagania inwestorów oraz detalicznych klientów wymogły poszukiwanie optymalnych i generujących oszczędności rozwiązań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here