Auto na abonament

Zakup własnego auta to marzenia nie jednej osoby – wiadomo jednak, że wiąże się z niemałym wydatkiem. Istnieją jednak inne sposoby, aby cieszyć się z posiadania auta, nie wydając przy tym fortuny. Spotkałeś się z określeniem „Auto na abonament”? Zastanawiasz się, na czym to polega i czy jest to rozwiązanie dla Ciebie?

Auto na abonament – na czym polega?

Usługa wynajęcia samochodu w ramach abonamentu to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz to więcej zwolenników. Założenia tej koncepcji są proste – wybierasz interesujący Cię model samochodu, a następnie podpisujesz umowę, która pozwala na korzystanie z niego, wpłacając każdego miesiąca konkretną sumę pieniędzy. Usługa ta może kojarzyć nam się z płaceniem abonamentu za telewizję czy telefon – więc wbrew pozorom nie jest niczym nowym. Jak wygląda cały proces wynajmu auta?

Na początku należy wybrać jeden z dostępnych w ofercie firmy modeli samochodów – w tym jego kolor, wersję, silnik, rodzaj opon lub pakiet kilometrów. Wykupuje się też polisę za pośrednictwem firmy lub samodzielnie. Następnie należy wpłacić zaliczkę w kwocie, która uzależniona jest od konkretnego modelu i czekać na potwierdzenie wysyłane mailem. Kolejnym krokiem jest już jedynie podpisanie umowy na czas określony i pokrycie opłaty startowej. Przez cały ten czas możesz korzystać z fabrycznie nowego – lub jedynie nieznacznie używanego – samochodu. Najczęściej koszty napraw lub przeglądu są zawarte w tej opłacie.

Czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Wiesz już, na czym polega ta innowacyjna idea z autem na abonament – całość wydaje ci się klarowna i przejrzysta. Zastanawiasz się więc, czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Auto na abonament to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas. Pragną mieć sprawne auto – na przykład używane w pracy, do dojeżdżania do klientów oraz cieszyć się jego bezproblemowych użytkowaniem. Dzięki temu, że dobre firmy takie jak Carberry gwarantują też samochód zastępczy w razie jakichkolwiek problemów, jego użytkownik nie musi obawiać się przestojów w pracy, spowodowanych usterkami technicznymi.

To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią często wymieniać samochody i testować różne modele. Miłośnicy samochodów, bez żadnych zobowiązań mogą nacieszyć się jednym modelem, a po zakończeniu umowy wynająć inny. Usługa ta może też trafić w potrzeby osób, które myślą o zakupie samochodu, ale nie są pewne swojej decyzji. Decydując się na auto na abonament, mogą sprawdzić, czy ten środek transportu okaże się praktyczny w ich wypadku i ewentualnie w przyszłości kupić swoje własne auto.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here