paczkomat

InPost oferuje cztery rodzaje abonamentów dla swoich klientów. Wszystkie posiadają różne ceny oraz możliwości i przeznaczone są dla różnych firm.

Abonamenty kurierskie od InPost są różne w zależności od wielkości firmy jaką posiadamy. Jeżeli nasza firma jest mała i nie wysyłamy wielu przesyłek miesięcznie to zdecydowanie wystarczy nam opcja Mini Firma 300. Jak sama nazwa wskazuje pakiet ten kosztuje 300 złotych. Jest on skierowany do przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swój biznes i są świeży w temacie e-commerce.

W tym abonamencie mamy gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy oraz pewność w 95%, że przesyłka dotrze do naszego klienta już następnego dnia. Jest to bardzo ważne, ponieważ przedsiębiorcom zależy głównie na szybkości. Kolejnym plusem jest jedna umowa dla wszystkich paczek paczkomatowych oraz kurierskich. Cena paczki paczkomatowej wynosi już od ośmiu złotych i pięćdziesięciu osiem groszy. Paczki kurierskie natomiast kosztują w tym pakiecie od 11,23 zł. Jest to odpowiedź na to ile kosztuje przesyłka kurierska w abonamencie.

Inpost.pl oferuje również pakiety dla większych przedsiębiorców. Przykładem takiego pakietu jest Midi Firma 600. Kosztuje on 600 złotych netto i jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy początki mają już za sobą i chcą jeszcze bardziej rozwinąć swoją firmę. Paczki paczkomatowe są tańsze o 24 grosze i kosztują 8,34 zł. Paczki kurierskie tak samo są tańsze a ich ceny zaczynają się od 10,84 zł. Jak widać nie są to duże zmiany, ale w przypadku wysyłania wielu paczek jest to naprawdę odczuwalne. Mamy zagwarantowaną w tym pakiecie wysyłkę od 50 do 100 paczek miesięcznie. Poprzedni pakiet był przeznaczony dla osób, które wysyłają od 20 do 50 paczek miesięcznie.

Najbardziej polecany pakiet w inpost kosztuje 1200 złotych i nazywa się Maxi Firma 1200. Ceny paczek kurierskich zaczynają się już od 10,28 zł, a paczki paczkomatowe zaczynają się od 8,10 zł. Liczba paczek jaką możemy wysłać miesięcznie to od 100 do 200 paczek. Jak widać jest już to bardzo pozytywny wynik i przeznaczony jest raczej dla firm, które mają już ugruntowaną swoją pozycję na rynku. Jest on przeznaczony dla doświadczonych przedsiębiorców.

Ostatni pakiet jest najdroższy i jednocześnie najbardziej korzystny. Kosztuje on 2400 złotych miesięcznie i pozwala na wysyłanie ponad 200 paczek miesięcznie. Paczki paczkomatowe kosztują 7,86 zł, a paczki kurierskie zaczynają się od 9,82 zł. Jak widać są to bardzo korzystne ceny, które na pewno zadowolą każdego.

Więcej: https://inpost.pl/abonamenty

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here