Wygodne szafki dla pracowników twojej firmy

Jeśli prowadzisz firmę, w której konieczne jest przebieranie się na przykład w strój ochronny i pozostawienie z dala od hali pracowniczej przedmiotów osobistych, bez wątpienia pragniesz zapewnić swoim podwładnym możliwość jak najlepszego schowania ich prywatnych przedmiotów. Z pomocą mogą ci przyjść w tym zakresie wygodne szafki socjalne. Dowiedz się więcej o ich funkcjonalności.

Nowoczesna szatnia firmowa

Warunki panujące w naszym otoczeniu, a przede wszystkim zmienne temperatury, wpływają na konieczność posiadania odpowiedniego miejsca, w którym przechowywane będą okrycia wierzchnie. Może to być zwykły rząd wieszaków, niewielki kącik w danym biurze czy pomieszczeniu albo prawdziwa szatnia. Ta ostatnia jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeśli oprócz pozostawiania okryć wierzchnich, twoi podwładni przebierają się w stroje ochronne lub pracownicze uniformy.

W nowoczesnej szatni najlepszym rozwiązaniem będzie ustawienie wygodnych szafek BHP. Zostały one tak zaprojektowane, aby zapewnić pełen komfort użytkowania i możliwość pomieszczenia w nich wszystkich przedmiotów: od butów, poprzez ubrania, a na torbach czy plecakach kończąc. Dzięki ich zastosowaniu twoja firma nabierze nowoczesnych kształtów nawet w tych miejscach, których klienci czy goście nie oglądają. Za co z kolei docenią cię podwładni?

Bezpieczeństwo

Nikt nie chciałby, aby jego prywatne przedmioty zostały ukradzione, zagubiły się czy uległy uszkodzeniu. Nie ma najmniejszych wątpliwości, iż sytuacja taka byłaby wyjątkowo nieprzyjemna dla wszystkich: pracownika, który utracił swoje dobra, podejrzanych o ich zabranie lub uszkodzenie kolegów oraz przełożonych.

Zgodnie z zasadą, iż lepiej zapobiegać niż leczyć, warto zadbać o bezpieczeństwo zawczasu, aby przykre niespodzianki po prostu nie miały miejsca. Instalacja szafek BHP to idealne rozwiązanie właśnie w tym celu. Dzięki metalowym ściankom i drzwiczkom, a także kluczykom, gwarantują one pełne bezpieczeństwo schowanych tam rzeczy.

Trwałość konstrukcji

W parze z bezpieczeństwem idzie trwałość szafek i jakość ich wykonania. Dzięki wzmocnieniom w newralgicznych miejscach są one nie tylko dobrą ochroną, ale również odznaczają się stabilnością i wytrzymałością. Dzięki temu przez długi czas będą tak samo estetyczne, wygodne i użyteczne jak w dniu zakupu. To także plus dla ciebie – nie będziesz musiał ich bowiem zbyt często odnawiać lub wymieniać.

System suszenia i wygoda

Jedna z najgorszych rzeczy, która może się przydarzyć, to przemoczony płaszcz, który cały dzień wisiał w szatni, ciasno upchnięty z innymi na wieszakach lub w szafce, w której znalazły się także ubłocone lub ośnieżone buty. Wiedząc, jak niekomfortowe jest później założenia takiego odzienia i jak szybko może ono stracić ładny wygląd, pozostając w wilgotnej małej przestrzeni, firma FX Meble opracowała w swoich szafkach BHP specjalny system ogrzewania.

Dzięki niemu okrycie i obuwie zostanie łagodnie osuszone, podobnie jak wnętrze samej szafki, co zwiększy komfort pracowników. Na pewno spodobają się im także przyjemnie ciepłe ubrania robocze, które będą zakładać o poranku. Możesz być pewien, że jest to rozwiązanie, które sprawi, że znacznie chętniej przyjdą do pracy w twojej firmie.

Warto także pamiętać, iż przechowywanie rzeczy osobistych w szafce socjalnej jest po prostu wygodne. Znajdujące się w niej półki i wieszaki to gwarancja zawsze świeżego i eleganckiego wyglądu, gdyż ubrania nie ulegają tam wygnieceniu czy zabrudzeniu od innych rzeczy. Pamiętaj, iż może to być dodatkowy atut twojej firmy w porównaniu do konkurencji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here