system do skutecznego zarządzenia magazynem

Twoja firma dysponuje magazynem i chcesz w sposób optymalny wykorzystać tę przestrzeń? Wybierz profesjonalny system WMS Infinite, który pomoże Ci w skutecznym zarządzaniu magazynem. Dowiedz się, czym dokładnie jest i jakie korzyści przynosi oprogramowanie WMS.

Czym jest Infinite WMS?

Infinite WMS to nowoczesny system służący do koordynowania i usprawniania prac magazynowych, co przekłada się na optymalizację przeprowadzanych procesów. Jest przeznaczony dla firm z różnych branż, o zróżnicowanej wielkości i skali prowadzonej działalności. Innowacyjne oprogramowanie współpracuje i integruje się z dowolnym  systemem ERP.

Dlaczego warto korzystać z WMS Infinite?

Profesjonalne oprogramowanie WMS przynosi mnóstwo korzyści biznesowi. To inwestycja, która zwraca się bardzo szybko. System znacząco skraca czas operacji magazynowych, zwiększa wydajność oraz poprawia organizację pracy. Pozwala na nadzór w czasie rzeczywistym nad stanami magazynowymi oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Umożliwia sprawne i wygodne zarządzanie partiami towaru, a także redukcję ich strat.

Korzystanie z systemu firmy Infinite wiąże się również z szybszą adaptacją nowych pracowników, a w efekcie obniżeniem kosztów ich wdrożenia. Pozwala na łatwe kontrolowanie czasu pracy i monitoring  zatrudnionych oraz obiektywną ocenę ich zaangażowania i jakości realizowanych zadań. Umożliwia także wyeliminowanie pomyłek magazynierów.

Dzięki programowi masz możliwość wygodnej obsługi i rozliczenia wielu kontrahentów, bez konieczności drukowania dokumentów papierowych. Możesz dokładnie analizować przebieg operacji w magazynie, właściwie identyfikować towary, jednostki miary i lokacje magazynowe.

Szeroki wybór dodatkowych modułów ułatwia realizację codziennych zadań. Specjalne moduły umożliwiają zarządzanie i współpracę z urządzeniami wykorzystywanymi w pracy magazynowej, takimi jak wagi, sprzęty do pomiaru, drukarki etykiet, wózki systemowe oraz inne urządzenia i maszyny.

WMS Infinite może realizować obsługę procesów np. w technologii komunikacji radiowej (RFID) lub głosowej (voice). Oprogramowanie stanowi też ważne narzędzie w zadaniach wymagających integracji z systemami telewizji przemysłowej.

Praktyczne funkcjonalności Infinite WMS

Praktyczne funkcjonalności Infinite WMS

Automatyzacja zarządzania magazynem przekłada się na usprawnienie pracy oraz obniżenie kosztów magazynowania. Dzięki zastosowaniu w systemie zaawansowanych technologii i rozwiązań Infinite WMS umożliwia dostosowanie funkcjonalności do potrzeb klienta i jego biznesu.

Narzędzie pozwala na kompleksową obsługę wielu magazynów, oddziałów oraz cross-dock. Umożliwia automatyzację i parametryzowanie zleceń wydania towaru i przyjęcia dostaw, inwentaryzację całościową i częściową oraz wygodne zarządzanie załadunkami. Do przydatnych funkcji narzędzia należy również opcja tworzenia list towarów dla przesunięć wewnętrznych, obsługi wizyjnych programów reklamacyjnych, opracowywania raportów i rejestracji obrotu opakowaniami zwrotnymi. Program da Ci też możliwość zarządzania i obsługi sprzętu logistycznego, wygodnego przyjmowania zwrotów oraz łatwiejszego i szybszego wykonywania wielu innych zadań niezbędnych w codziennej pracy magazynu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here