magazyny

Region Trójmiasta to jeden z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w naszym kraju. Jego atrakcyjność wynika przede wszystkim z położenia. W związku z bezpośrednim dostępem do morza i portów, magazyny do wynajęcia w Gdańsku cieszą się dużą popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych firm handlowych, producentów i operatorów logistycznych. To właśnie przez Gdańsk przechodzi większość towarów sprowadzanych z Azji i tutaj swoje magazyny lokalizuje wielu importerów.

Duże powierzchnie magazynowe

Największą popularnością wśród firm poszukujących magazynów na wynajem w Gdańsku cieszą się nowoczesne powierzchnie magazynowe klasy A, zlokalizowane w pobliżu tras szybkiego ruchu, w niedużej odległości od portów. Tego typu obiektami zainteresowane są przede wszystkim firmy handlowe zajmujące się importem towarów szybkorotujących, działające w branży FMCG oraz najwięksi operatorzy logistyczni, którzy często od razu decydują się na wynajęcie całego magazynu lub zlecają wybudowanie nowej hali od podstaw, zgodnie ze swoimi specyficznymi wymogami. Magazyny do wynajęcia w Gdańsku to także mniejsze obiekty, które często oferowane są wraz z powierzchnią biurową.

Mały moduł magazynowy z opcją fullfilment

Prócz dużych operatorów logistycznych na gdańskim rynku działa coraz więcej małych podmiotów, które również potrzebują dostępu do nowoczesnej przestrzeni magazynowej. To przede wszystkim firmy z branży e-commerce, wyspecjalizowane w handlu internetowym, które nie dysponują własnymi magazynami, a dodatkowo potrzebują kompleksowego wsparcia przy obsłudze magazynu czy realizacji zamówień. Usługa fullfilment to doskonały wybór dla tego typu przedsiębiorstw. Decydując się na wynajęcie magazynu w Gdańsku z obsługą, nie trzeba zajmować się kwestiami logistycznymi. Przyjmowaniem i wydawaniem towarów zajmuje się podmiot zewnętrzny. Firma handlowa ma jedynie zapewnić ciągłość dostaw i dbać o utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych. Małe magazyny do wynajęcia w Gdańsku to także dobra opcja dla firm produkcyjnych i kurierskich.

Rynek gdański stale się rozwija. W regionie Trójmiasta powstaje wiele nowych inwestycji, co przyczynia się do szybkiego powiększenia dostępnej bazy magazynowej, przede wszystkim magazynów klasy A. Prócz magazynów na wynajem w Gdańsku, powierzchnia magazynowa dostępna jest również w Gdyni i Spocie. To zarówno nowe obiekty, jak i małe hale z komponentem biurowym. Jeśli szukasz hali w tym regionie kraju, skorzystaj z usług firmy doradczej, która pomoże w znalezieniu odpowiedniego obiektu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here