Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK

Jeśli masz problemy z historią kredytową, ale potrzebujesz kolejnej pożyczki, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się pożyczka bez BIK. Jednak zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, dokładnie przeanalizuj różne propozycje. Po co? Dzięki temu unikniesz niedopasowanej oferty, której spłata nadwyręży Twój budżet. Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK?

Pożyczka bez BIK: co to jest?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej jest bazą, która gromadzi dane o kredytach i pożyczkbiorcach. Jakie zobowiązanie finansowe posiadają, czy je spłacają i tym podobne. W rejestrze BIK znajduje się każda osoba, która posiada na swoim koncie jakieś zobowiązanie finansowe, zarówno przeszłe, jak i obecne. Innymi słowy BIK gromadzi informacje o Twojej historii kredytowej.

Wpisy do BIK mogą być pozytywne lub negatywne. Jeśli regularnie spłacamy swoje zobowiązania, to nie mamy się czym przejmować. Sytuacja wygląda nieco gorzej, kiedy istnieje o nas w BIK wpis negatywny – przestaliśmy spłacać raty kredytu lub robimy to nieregularnie. Bank zanim udzieli kredytu sprawdza kredytobiorcę w różnych źródłach, między innymi w Biurze Informacji Kredytowej. Natomiast natywny wpis może przyczynić się do odmowy udzielenia kredytu

Do klienta łagodniej podchodzą firmy pożyczkowe. Jeśli masz negatywny wpis w BIK, a chcesz ubiegać się o pożyczkę, to możesz złożyć wniosek o niesprawdzenie baz. Pożyczka bez BIK polega na udzieleniu zobowiązania bez sprawdzania klienta w bazach Biura Informacji Kredytowej https://pozyczkolog.pl/.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK?

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania firmy pożyczkowe oferują coraz więcej nowych rozwiązań. Takim właśnie produktem jest pożyczka bez BIK. Internet jest pełen kuszących ofert, jednak nie wszystkie faktycznie są korzystne. Na co zwrócić uwagę wybierając ofertę pożyczki bez BIK https://pozyczkolog.pl/?

Jeśli zależy nam na szybkiej pożyczce, to warto sprawdzić, czy firma która ją oferuje wykonuje szybkie przelewy. W najszybszym przypadku pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet po dwóch godzinach. Niektóre firmy udzielają pożyczek nawet w weekendowy wieczór. W przypadku, kiedy zależy nam na czasie, powinniśmy zrobić rozeznanie ile potrwa proces rozpatrywania naszego wniosku i podjęcie decyzji kredytowej. Pamiętaj także, żeby sprawdzić opinie o danej firmie pożyczkowej wystawione przez innych klientów. Dzięki temu nie trafimy na oszustów i będziemy mieć pewność, co do jakości usług.

Bardzo ważnym wyznacznikiem oferty jest także RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Nie zapomnij sprawdzić i porównać oprocentowania oraz całkowitej kwoty pożyczki. W zależności od pożyczonej kwoty będzie wahać się wysokość i ilość rat. Przeczytaj także wszystkie “małe druczki”, w których mogą kryć się niekorzystne zapisy oferty.

Jak mogę uzyskać pożyczkę bez BIK?

Żeby uzyskać pożyczkę bez BIK wystarczy złożyć wniosek do firmy pożyczkowej. Pamiętaj, że musisz być pełnoletni, posiadać polskie obywatelstwo i aktualny dowód osobisty.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here