Indywidualna dieta pudełkowa z opieką dietetyka - czy ma sens i jak się za nią zabrać

W dobie, kiedy jesteśmy zabiegani i brak nam czasu na odpoczynek szukamy rozwiązania, by tego czasu wygospodarować jednak jak najwięcej – zarówno na odpoczynek jak i codziennie aktywności, czy po prostu na czas spędzony z rodziną. Dużą ilość czasu z pewnością zajmuje przygotowywanie posiłków. Często czas, jaki musimy spędzić w kuchni, wynosi nawet kilka godzin dziennie. A co z zakupami produktów spożywczych niezbędnych do przygotowania posiłków? Co z czasem, jaki potrzebujemy na posprzątanie kuchni po gotowaniu?

Czy dieta pudełkowa to dobry wybór?

W sytuacji permanentnego braku czasu na cokolwiek, na ratunek przychodzi catering dietetyczny, który pomoże zarówno zaoszczędzić nasz czas, jak i zadba o nasze zdrowie. Fresh dieta oferuje gotowe posiłki, które skomponowane zostały przez profesjonalnego dietetyka. Przeprowadzony indywidualny wywiad żywieniowy pomoże w doborze kaloryczności, a także pomoże zorientować się w Twoich preferencjach żywieniowych, by dostarczone pod drzwi posiłki spełniły oczekiwania Twoich kubków smakowych. Dietetyk weźmie także pod uwagę choroby dietozależne, by otrzymana dieta mogła pomóc w leczeniu chorób współistniejących.

Opieka dietetyka

Fresh dieta w zakresie swoich usług obejmuje także indywidualną opiekę dietetyka, który będzie czuwał nad Twoim zadowoleniem i postępami – w zależności od dopasowanej diety, a także pomoże w chwili, kiedy pojawią się wątpliwości czy inne problemy zdrowotne.

Jak zamówić catering w Lublinie pod drzwi?

Na stronie Internetowej https://freshdieta.pl/ wybieramy zakładkę „ZAMÓW DIETĘ”, gdzie dokonujemy wyboru interesującej nas opcji i kaloryczności (nie wiesz jaką kaloryczność powinna mieć Twoja dieta? Skorzystaj z Kalkulatora kalorii). W następnym kroku do wyboru będziesz miał ilość posiłków (3 lub 5 dziennie), a także ilość dni, przez które chcesz otrzymywać dietę pudełkową do domu lub biura. W kalendarzu możesz zaznaczyć dzień, od jakiego chcesz zacząć dietę. Dalej formularz poprowadzi Cię przez wywiad żywieniowy, by określić Twoje preferencje żywieniowe. Na końcu wybierzesz preferowane godziny dostawy, dokonasz płatności i w umówionym terminie będziesz mógł zacząć jeść smacznie i zdrowo, a czas zaoszczędzony na zakupach, gotowaniu i sprzątaniu będziesz mógł przeznaczyć na inne aktywności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here