Dopłaty do odszkodowań. Nie trać głowy, nie trać pieniędzy

0
1307

Polacy myślą coraz bardziej zapobiegawczo. Coraz częściej słyszy się o ubezpieczeniach innych niż obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. To bardzo dobrze, trzeba sobie bowiem zdawać sprawę, że w razie zdarzenia losowego przyda nam się każda pomoc.

Hasła reklamowe firm zajmujących się ubezpieczeniami zawsze brzmią tak, że czujemy się bezpiecznie ponad miarę. Wypłacają od ręki w dodatku najwyższe stawki. Można pomyśleć, że nic tylko ulegać wypadkowi. Postawią nas na nogi a uprzejmy agent poda nam szklankę wody do łóżka. Jak jest jednak w praktyce? Najczęściej firmy zaniżają ubezpieczenia i korzystają z niewiedzy poszkodowanych klientów. Pojawia się hasło, że proponują nam daną kwotę a jeśli się nie zgadzamy to mogą zrobić rekalkulację. Tylko, że wtedy może się okazać, że dostaniemy mniej. Większość osób zgadza się na proponowaną kwotę, gdyż boi się, że nie dostanie nawet tego. A to zawsze jakaś rekompensata.

Czym jest dopłata do odszkodowania?

Istnieją na rynku firmy, które pomagają, żebyśmy zyskali więcej. Możliwie najwięcej, gdyż wraz z nami zarabia firma, która zajmuje się naszą sprawą. Dopłaty do odszkodowań będą najprawdopodobniej większe gdyż zajmuje się całą sprawą osoba, która zna się na przepisach oraz rozumie doskonale jak działa ubezpieczalnia. Potrafią dobrze ocenić sytuację i dzięki temu nasze szanse na większe pieniądze diametralnie rosną. To bardzo dobra i uczciwa oferta. A to, że kiedy my zyskujemy to prowadzący nas pracownik również zarabia daje nam pewność, że zrobi wszystko co w jego mocy. Więcej informacji na temat pomocy w sytuacjach, kiedy coś nam się wydarzyło a ubezpieczyciel próbuje nas wykorzystać znajdziemy na Odszkodowania Mura . Znajdziemy tam informacje o firmie o warunkach współpracą oraz odnośnik do bloga, którego prowadzą. Sam serwis jest bardzo przejrzysty.

Nikomu nie życzy się źle, jednak wypadki chodzą po ludziach. Życzę każdemu, żeby w razie bycia poszkodowanym okazało się, że jego ubezpieczyciel jest uczciwy ponad miarę. Jeśli jednak sprawy potoczą się inaczej, wtedy polecam zajrzeć na wyżej wymienioną stronę i poprosić o pomoc specjalistów. Walczyć samemu przeciwko ogromnej firmie może być ciężko, dlatego bezpieczniej jest korzystać z pomocy osób znających się na przepisach i prawie. Szkoda się nie odstanie a zadośćuczynienie to jedyne co nam pozostaje. Dlatego uważam, że warto próbować walczyć o swoje. Tym bardziej, że w przypadku wypadku dużym problemem mogą być koszty leczenia lub ewentualnej rehabilitacji. Walczmy więc o swoje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here