Dlaczego coraz częściej wybieramy małe palarnie kawy

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie, którą my Polacy szczególnie pokochaliśmy. Coraz śmielej korzystamy z bogatych ofert lokalnych palarni kawy, które oferują nam ciekawe i oryginalne świeżo palone kawy. Cena przestałą mieć dla nas kluczowe znaczenie, za to do góry w naszej hierarchii wartości poszła odpowiednia jakość kawy.

Lokalne palarnie kawy kuszą jakością i świeżością

Już od dawna wiele osób postawiło na picie dobrej kawy, licząc się z tym, że trzeba za nią zapłacić odpowiednio więcej. I jak w marketach cena za kilogram kawy ziarnistej i produkowanej masowo to około 50-80 złotych, to w małych palarniach kawy produkty dobrej jakości zaczynają się od 100 zł/kg, a kawy w przedziale 150-200 nie są rzadkością. Kawa za taką cenę ma jednak tutaj swoją wartość. Mamy całkowitą gwarancję świeżego produktu, w którym ziarna były palone stosunkowo nie dawno (czasem nawet kilka dni temu), a sprzedawana kawa nie zalega na półce czy w magazynie od roku. Świeżość kawy to także jej niezwykły aromat wyczuwalny od otwarcia opakowania i pełnia subtelnych nut smakowych zawartych w produkcie od lokalnej palarni kawy.

Małe palarnie kawy coraz częstszym wyborem klientów

Małe i lokalne palarnie kawy, takie jak https://coffeeandsons.pl/, oferują bogatą ofertę kaw, w tym kaw ziarnistych czy tych do ekspresów przelewowych, a także  akcesoria i urządzenia związane z kulturą picia kawy. Wysoka jakość oferowanych tam produktów, a także różnorodność smakowa zwłaszcza wśród kaw ziarnistych sprawia, że tego typu palarnie kawy są chętnie wybierane przez miłośników tego trunku.  Lokalne palarnie kawy nie są też domeną wyłącznie dużych miast i coraz śmielej pojawiają się w średnich i mniejszych miejscowościach, czego przykładem jest palarnia kawy Coffee&Sons zlokalizowana w Biłgoraju. Oferując około 10 różnorodnych kaw ziarnistych, jakościowo przebijają ofertę marketów, oferujących wprawdzie znane, ale i masowo produkowane markowe kawy. A że coraz chętniej szukamy wysokiej jakości ponad rozpoznawalne logo i niską cenę, tym częściej wybór pada właśnie na lokalne palarnie kawy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here