Ciekawe dodatki do telefonu komórkowego

Smartfony to urządzenia tak powszechne, że własnym egzemplarzem dysponuje niemal każdy. To zrozumiałe, ze ludzie lubią je personalizować i wyposażać w różnego typu akcesoria. Jednym z najpopularniejszych są etui do telefonu, gdyż łączą w sobie praktyczne funkcje ochronne wraz z dużą dowolnością wzornictwa. Jak wiadomo, delikatne wyświetlacze telefonów komórkowych wymagają stosownych zabezpieczeń – w przeciwnym wypadku mogą ulec pęknięciu podczas upadku lub przypadkowego uderzenia w ich powierzchnię. Jeśli podoba nam się domyślny wygląd telefonu, można zainwestować w proste etui do telefonu w postaci silikonowej ramki, która otacza jego krawędzie. Jest to wystarczające zabezpieczenie, aby zamortyzować większość potencjalnych uszkodzeń mechanicznych, a jej minimalistyczny i mało inwazyjny wygląd nie rzuca się w oczy.

Ozdobne etui do telefonu – czy są warte uwagi?

Wielu producentów pokrowców na smartfony lubi co pewien czas wypuszczać na rynek designerskie kolekcje, które cechują się ozdobnym wyglądem i użyciem dość intensywnej kolorystyki. Tego typu etui do telefonu zazwyczaj pokrywają większość jego powierzchni, posiadając także specjalną klapkę, która chroni jego ekran przez zarysowaniem. Niektórym tego typu rozwiązania przypadają do gustu, innym niekoniecznie, lecz nie można odmówić im ogromnej skuteczności, z jaką się wiążą. Rozbudowany pokrowiec gwarantuje kompleksową ochronę komórki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej przypadkowe uszkodzenie. Tego typu etui do telefonu zaleca się przede wszystkim tym, którzy niedawno wyposażyli się w najnowszy model smartfona i nie chcą, aby w najbliższym czasie pojawiła się na nim choćby jedna rysa. Jeśli dany produkt jest zaprojektowany z wyczuciem stylu i posiada całkiem estetyczną formę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby go nabyć. Nie musimy przecież takiego pokrowca nosić cały czas – może okazać się wyjątkowo przydatny na koncertach, dyskotekach czy wycieczkach, gdzie łatwo jest nieumyślnie doprowadzić do uszkodzenia komórki.

Pokrowce na zamówienie!

Niektórzy naprawdę szaleją na punkcie personalizacji, usiłując wyrazić siebie na każdy możliwy sposób. Tyczy się to także etui do telefonu, które można wykonać na zamówienie. Oferty poszczególnych producentów umożliwiają zamieszczenie dowolnej grafiki na wybranym modelu pokrowca – wystarczy dostarczyć im dobrej rozdzielczości obrazek, na którym nie znajdują się żadne, nielegalne treści. Rzecz jasna, usługa ta może nieco kosztować, lecz efekty bywają naprawdę zdumiewające!

Artykuł powstał we współpracy z https://light-mobile.com/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here