Bezpieczne dane firmy z dobrym programem do faktur

Bezpieczeństwo zgromadzonych danych firmowych jest bardzo istotne z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy. Przechowywane dane, które wystąpią podczas zawierania transakcji z kontrahentami powinny być odpowiednio zabezpieczone przed ewentualną utratą. Aby móc spać spokojnie i nie martwić się o dane warto posiadać prosty i zarazem funkcjonalny program do fakturowania.

eArchiwum jako zdalna kopia bezpieczeństwa

Program do wystawiania faktur powinien być wyposażony w tzw. moduł eArchiwum. Jest to usługa, która pozwala po jej uruchomieniu na ustawienie opcji automatycznego codziennego przesyłania kopii danych na serwer. Takie działanie zapobiega utracie danych, gdy ma miejsce infekcja komputera poprzez złośliwe oprogramowanie, awaria bądź kradzież komputera służącego do pracy. Usługa eArchiwum często daje możliwość zaszyfrowania przesłanych danych indywidualnym hasłem, co dodatkowo zabezpiecza zgromadzone informacje. 

Program, który łączy dwie funkcje: fakturowanie z eArchiwum

Usługa eArchiwum jest dostępna w oprogramowaniach przygotowanych przez firmę MEGA-TECH. Zarówno program Faktura Small Business jak i Faktura Small Business Handel pozwalają bezpiecznie przechowywać wprowadzone dane poprzez zastosowanie modułu zdalnej kopii bezpieczeństwa. Korzystający z programów w ramach posiadanej licencji otrzymuje 1GB darmowego miejsca na serwerze. Producent oferuje również możliwość dokupienia przestrzeni, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Programy do fakturowania przygotowane przez MEGA-TECH pozwalają na bezpieczne wystawianie faktur VAT, bez VAT, paragonów fiskalnych, faktur VAT marża, z odwrotnym obciążeniem, korekt, proform i wiele więcej przydatnych dokumentów. W przypadku np. awarii komputera dzięki uruchomionej opcji eArchiwum wprowadzone dokumenty i dane można bez trudu odzyskać. Ta funkcjonalność to ograniczenie do minimum ryzyka utraty informacji i faktur. 

eArchiwum to gwarancja bezpieczeństwa danych i wygoda korzystających z programu. Kopia danych tworzona jest automatycznie i wysyłana na serwer. Tylko właściciel programu ma do nich dostęp. To bardzo korzystne rozwiązanie dla wszystkich firm ceniących sobie komfort fakturowania i dbających o zabezpieczenie posiadanych danych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here