tablet

Zanim zakupimy nowy produkt, często szukamy sprawdzonych informacji na jego temat. Jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne, to najczęściej je ze sobą porównujemy. iPad 10.2 to do tej pory najtańszy tablet, który wypuściła firma, ale czy jego cena odbiła się na jakości produktu? Czytaj dalej, a na pewno się dowiesz!

iPad 10.2 czy iPad air?

Czym różni się ten nowy ipad od popularnego ostatnio iPad Air oraz iPad mini ? Apple iPad 10.2 z systemem operacyjnym os na pierwszy rzut oka, nie różni się wyglądem od poprzednich wersji. Posiada on używane już wcześniej owalne boki oraz ekran z przyciskiem HOME, inaczej mówiąc czytnik linii papilarnych. Jednak jest jedna bardzo znacząca zmiana, a mianowicie nowy procesor.

Tablety Apple, czyli nowości które, zachwycają!

Do nowości w tym przypadku należy, tak zwany Smart Connector, dzięki któremu z łatwością podłączymy między innymi taki dodatek jak klawiatura iPad lub zewnętrzne akcesoria, na przykład złącze USB. Jest to produkt o 10.2 cala przekątnej ekranu przy rozdzielczości 2160/1620 pikseli, jasność 500 mitów. Razem z technologią true tone obrazy na wyświetlaczu Retina są bardziej naturalnie. Warto zaznaczyć, że iPad ten obsługuje Apple pencil 1 generacji. Mamy do wyboru trzy kolory tylnej obudowy: gwiezdna szarość, srebrny i złoty. Ponadto iPad firmy Apple jest wyposażony, w najnowszy standard sieci bezprzewodowej Wifi 802.11 a b g. co pozwala na zwiększenie przepustowości nawet do 10Gb/s, oraz bluetooth 5.0. Pamięć wbudowana to 32G, aczkolwiek możemy zaopatrzyć się w jego rozszerzoną wersję. Aparat przedni wynosi 1.2 megapiksela oraz ładowarkę usb typu c.

Tablet Apple – warto kupić?

Oczywiście to, jaki iPad wybierzemy, zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Do czego możemy wykorzystać nowy iPad 10.2 ? Dzięki wyposażeniu w procesor Apple A12 oraz łatwemu w obsłudze systemowi operacyjnemu, działanie w takich polach jak obsługa asystenta google oraz moduł gps z możliwością korzystania z funkcji wifi b g n będzie nie tylko łatwe, ale i przyjemne. Wiele rozbudowanych funkcji, jakie posiada tablet Apple, umożliwia użycie dostępnych środków komunikacji. Zaskakująco dobre jakościowo zaopatrzenie tego tabletu zmieni twoje podejście do codziennych czynności jak przeglądanie internetu, studiowaniu czy też używaniu różnych aplikacji, nawet tych do odtwarzania gier wideo. Zapewne szukając najlepszych ofert w twojej przeglądarce, spotkasz się z wieloma ofertami innych firm, jednak jako wieloletni użytkownik polecam iPad firmy Apple.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here