Czy warto tracić czas na porównywanie kredytów

Porównując kredyty, klienci zazwyczaj są zaskoczeni tym, że różnice są ogromne i w wielu przypadkach można je zobaczyć już na pierwszy rzut oka. Zdarzają się jednak takie oferty, które ciężko jest porównać ze względu na niezrozumiałe zapisy lub ukryte opłaty.

  1. Wyszukiwarka ofert kredytowych
  2. Jakie kredyty można znaleźć przez internet?
  3. Kiedy opłaca się porównywać kredyty?

Nie musisz wówczas szukać pomocy u doradców kredytowych, którzy często zachęcają do zaciągnięcia takiego kredytu, na jakim najlepiej zarobią. Do znalezienia taniego kredytu wystarczy ci tak naprawdę jedna rzecz, z której możesz korzystać bez żadnych opłat. Szczegóły znajdziesz w dalszej części naszego poradnika na temat kredytów.

Wyszukiwarka ofert kredytowych

Jeżeli szukanie kredytu kojarzy ci się z czymś skomplikowanym, nieprzyjemnym i czasochłonnym, narzędzie dostępne online przypadnie ci do gustu. Nie ma znaczenia, czy szukasz pożyczki na samochód, chcesz kupić nieruchomość, czy potrzebny jest kredyt gotówkowy – niskarata.org to rozwiązanie, dzięki któremu znajdziesz atrakcyjną ofertę w rekordowo krótkim czasie. Przeszukanie ogromnej bazy kredytów ze wszystkich możliwych kategorii ofert wymaga określenia trzech parametrów, a wyniki dostępne są w ciągu kilku sekund. Jak to działa? Po wybraniu rodzaju kredytu, jaki chcesz w danym momencie zaciągnąć (na przykład kredytu gotówkowego), narzędzie wymaga jeszcze podania kwoty (można wpisać dokładną lub wybrać suwakiem przybliżoną wartość) i okresu spłaty (warto zwrócić uwagę, że jest on podawany w miesiącach).

Na koniec trzeba jedynie kliknąć szukaj i już po chwili widać, które kredyty są najlepsze. Zaletą wyszukiwarki jest to, że pozwala sprawdzić, dla jakiego miesiąca została opracowana prezentowana kalkulacja. To sprawia, że klient od razu wie, czy prezentowane oferty są aktualne. Udogodnieniem jest również możliwość dowolnego ustalenia kolejności, w jakiej prezentowane są oferty kredytów gotówkowych lub innych potrzebnych pożyczek. Można wybrać między innymi ustawienie według najniższej raty, najpopularniejszej oferty, najniższego oprocentowania lub najniższej kwoty całkowitej.

Jakie kredyty można znaleźć przez internet?

Wspomniany sposób wybierania ofert sprawdzi się zawsze, dlatego korzystają z niego osoby potrzebujące gotówki, chcące kupić mieszkanie lub te, które mają problem z regularną spłatą innych kredytów i chcą je skonsolidować. Wyszukiwarka zawiera również informacje o kredytach nazywanych chwilówkami, więc na pewno uda ci się tu znaleźć idealną pożyczkę. Wybór kredytu przez internet to jednak nie wszystko. Po przejrzeniu listy ofert i znalezieniu takiej, której parametry będą ci odpowiadały, możesz niezwłocznie przystąpić do wypełniania wniosku. Formalności załatwione drogą elektroniczną pozwolą ci dodatkowo zaoszczędzić czas, a jednocześnie dadzą więcej czasu na to, aby przeczytać umowę przed jej podpisaniem. Rozwiązuje to problem, na który skarżą się klienci banków przy podpisywaniu jakichkolwiek umów i dokumentów w tradycyjnych punktach obsługowych. Zazwyczaj klient musi się śpieszyć, ponieważ w kolejce czekają kolejne osoby i tak naprawdę nie ma czasu, aby wszystko dokładnie przeczytać.

Kiedy opłaca się porównywać kredyty?

Dzięki temu, że cały proces porównywania ofert jest niezwykle intuicyjny i szybki, zawsze warto korzystać z tego rozwiązania. Opłaca się to niezależnie od kwoty kredytu, bo wbrew pozorom nawet przy niewielkiej pożyczce można zaoszczędzić, jeżeli podpisze się kredyt gotówkowy z niższymi odsetkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here